Autor textu MediaGuru
ČSOB rozsáhlou komunikační kampaní podporuje svůj nový přístup
k aktivním klientům.
Skupina ČSOB rozsáhlou komunikační kampaní podporuje svůj nový přístup k aktivním klientům. Ty, kdo ji volí jako hlavní banku pro své finanční potřeby, odměňuje za aktivitu na účtu výhodnějšími podmínkami u produktů. Kampaň potrvá od 7. května do 16. června a zahrne spoty v televizi, online formáty, sociální sítě i pobočkovou síť ČSOB. Objeví se v ní tradiční maskot chameleon i virtuální asistentka Kate.
„Cílem nové kampaně je představit vstřícným a lehce humorným způsobem, že se vyplácí používat náš účet. Vážíme si těch, kdo pravidelně využívají naše produkty, a považujeme za férové jim nabídnout ty nejlepší podmínky a odměnit je za to, že si nás vybrali jako hlavní banku pro své finanční potřeby. V kampani se klienti opět setkávají s našim maskotem chameleonem, který je tentokrát v roli trenéra. Případně se stačí jednoduše zeptat naší virtuální asistentky Kate, proč se vyplácí být aktivní. Nová komunikace podporuje a dále rozvíjí klíčový claim skupiny ČSOB Jdeme vám naproti,“ uvádí Renata Němcová Pixová, ředitelka Skupinové komunikace & marketingu ve skupině ČSOB.
Zdroj: ČSOB
Kampaň využívá klasického mixu komunikačních kanálů a platforem, ať už se jedná o televizní spoty, digitální formáty, PR a sociální sítě nebo POS/POP komunikaci ve vlastní síti. Úplnou novinkou je využití reklamy ve smart televizích (značek LG a Hisense) od platformy Teads. Na kampaň pak bude postupně navazovat ještě další komunikace s konkrétními nabídkami pro aktivní klienty. Ti budou už od startu informováni ve svém mobilním bankovnictví ČSOB Smart, na webu csob.cz/vyhody nebo prostřednictvím komunikace s virtuální asistentkou Kate.
Pod kreativou kampaně je podepsána Zaraguza. Produkci zajistily společnosti Boogie Films a Plaftik. Režie se ujal Robert Hloz, 3D režie Juraj Demo Demovič. Mediální plánování a nákup měla na starosti Publicis Groupe.
-mav-
# reklama # marketing # ČSOB # Publicis Groupe # Zaraguza # Boogie Films # klient # Robert Hloz # Plaftik # Juraj Demo Demovič
Autor textu MediaGuru
UGO ve své výroční kampani připomíná dobu, kdy zdravé stravování
ještě nebylo „cool“.
# TV & video # Aktuality # Audio
Výstražná stávka v České televizi a Českém rozhlase bude v pondělí
22. června. Dotkne se všech programů vyjma dětského vysílání. Dotčeny
nebudou zpravodajské a publicistické pořady. Ke stávce dochází poté, co
vláda rozhodla o zrušení poplatků a převodu financování ČT a ČRo pod
státní rozpočet.
Dentsu a Komerční banka prodloužily svou strategickou spolupráci o další
dva roky. Partnerství se má i nadále soustředit na datově řízený
marketing, inovace v komunikaci a udržitelnost, nově pak také na rozvoj
plánování založeného na pozornosti publika.