Staropramen uvádí novou řadu Cool+ s funkčními benefity

neděle, 19. května 2024, 07:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pivovary Staropramen představují kampaní nové pivní mixy s funkčními benefity. 

Nové pivní mixy Cool+ s funkčními benefity podpoří kampaň „Vyždímej den naplno“, zdroj: Pivovary Staropramen.

Nové pivní mixy Cool+ s funkčními benefity podpoří kampaň „Vyždímej den naplno“, zdroj: Pivovary Staropramen.

Další z pivních značek se pustila do nealkoholických piv s funkčními benefity. Poté, co je na začátku roku představila značka Birell, nyní uvádí novou řadu funkčních pivních mixů i Cool od Pivovarů Staropramen. Nové varianty Cool+ Energy s výtažkem z guarany, kofeinem a vitamínem B5 a Cool+ Vitality s výtažkem z ženšenu, zinkem a vitamíny B5, B6 a C reagují na měnící se preference a životní styl konzumentů. 

„Pivní mixy vznikly původně jako kombinace ovocné složky a piva s nízkým obsahem alkoholu okolo 2 %. Dnes však téměř všechny pivní mixy, které se u nás konzumují, připadají na jejich nealkoholické varianty, které se na trhu objevily o pár let později,“ popisuje Kristina Odstrčilová, manažerka značky Cool ze společnosti Pivovary Staropramen

Novinku podpoří reklamní kampaň „Vyždímej den naplno“, která odstartovala tento týden a k vidění bude v televizi, kinech, na internetu a vybraných prodejnách. Setkat se s ní bude také možné na akcích jako Běh pro Světlušku nebo Apetit piknik.

Pod kreativou je podepsána agentura DDB. Produkci zajistilo Darq studio. Režie se ujal Kilián Vrátník. Média má na starosti OMD. O PR se stará DFMG. 

-stk-