Finance, strategii a marketing Woltairu řídí Karina Přibylová

úterý, 4. června 2024, 10:45 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Na pozici finanční ředitelky s přesahem do firemní strategie a marketingu společnosti Woltair nastupuje Karina Přibylová. 

Karina Přibylová, zdroj: Woltair

Karina Přibylová, zdroj: Woltair

Start-up Woltair rozšiřuje svůj top management, do něhož přichází Karina Přibylová. V pozici finanční ředitelky bude řídit nejen finance, ale přesah bude mít i do firemní strategie a marketingu. Kromě Česka pod ní budou spadat země, ve kterých Woltair působí, tedy ještě Polsko, Německo a Itálie.

Karina Přibylová dříve působila na mezinárodních pozicích v retailu. Do Woltairu přichází z Asahi Group (Plzeňský Prazdroj) z pozice Group CFO pro Česko, Slovensko a Německo. Mnoho let pracovala pro Procter & Gamble, naposledy jako Group Director Central Europe, kde po finanční stránce řídila kromě Česka také Polsko, Ukrajinu, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko a Baltické země. 

„Léta jsem nabírala mezinárodní zkušenosti v korporátním světě. Nyní jsem udělala kariérní změnu a přešla do start-upu Woltair,“ uvedla Karina Přibylová ke svému přestupu. 

Woltair má od února také nového CEO, kterým je Vít Javůrek a od března ve své struktuře vytvořil pozici předseda představenstva, kterou zastává Stefan Gross Selbeck, který do Woltair přešel z globálního boardu Boston Consulting Group.

-stk-