Ambasadorem Kalas Sportswear se stal Zdeněk Štybar

pondělí, 8. července 2024, 09:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Novým ambasadorem sportovní značky Kalas Sportswear ses tal cyklista Zdeněk Štybar. 

Zdeněk Štybar, zdroj: Kalas Sportswear

Zdeněk Štybar, zdroj: Kalas Sportswear

Několikanásobný mistr světa v cyklokrosu a silniční závodník Zdeněk Štybar, se stal novým ambasadorem české značky cyklistického oblečení Kalas Sportswear.

„Spolupráce se značkou Kalas pro mě byla logickým krokem a vlastně tak trochu vznikla z mé iniciativy. Hledal jsem dodavatele cyklistického oblečení na poslední část mé kariéry a ‚Kalaše’ jsem měl prověřeného léty závodění v nároďáku. Je to česká firma se skvělými produkty a širokým sortimentem, proto mi to dávalo od začátku smysl. Jsem rád, že odezva byla i z druhé strany stejná,“ uvádí bývalý český reprezentant Zdeněk Štybar

„Jeho úspěchy a hodnoty dokonale ladí s naším posláním poskytovat cyklistům to nejlepší. Věříme, že tato spolupráce přinese mnoho pozitivního a přispěje k dalšímu rozvoji našich produktů,“ říká Josef Filip, CEO společnosti Kalas Sportswear.

„Kromě řady moc pěkných projektů, které spolu chystáme, bych měl pomáhat testovat nové produkty a poskytovat zpětnou vazbu, na což se moc těším,“ dodává Štybar s tím, že první společný projekt bude představen 23. července.

-stk-