
Studio tematické televize O2 TV Sport. Foto: O2 Czech Republic
Studio tematické televize O2 TV Sport. Foto: O2 Czech Republic
Český fotbalový pohár, MOL Cup, bude vysílat O2 TV. O2 již má práva na vysílání všech zápasů nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže, která se od této sezony jmenuje Chance Liga. MOL Cup dosud vysílala Česká televize.
„Rozhodli jsme se investovat do dalšího atraktivního fotbalového obsahu, který ideálně doplní naši unikátní sportovní nabídku," uvedla Anna Lenerová, šéfka obsahu společnosti O2.
Do poháru MOL Cup se každou sezonu zapojí téměř 150 klubů z celé republiky.
Vítěz poháru MOL Cup v sezoně 2024/2025 se kvalifikuje do 4. předkola Evropské ligy a zajistí si minimálně účast v hlavní fázi Konferenční ligy.
„Chceme zvýšit atraktivitu domácího poháru a nabídnout divákům zcela nové příběhy. Zaměříme se na kluby z nižších soutěží, které nemají v televizním prostředí tolik prostoru,“ sdělil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.
O2 TV také nabízí letní kampaň s akční nabídkou tarifu O2 TV Stříbrná a jeho předplacené varianty Sport Max, která zahrnuje sportovní obsah a při aktivaci do konce srpna umožňuje ušetřit až 1200 Kč za celou sezonu.
-lukpol-
Nová kampaň platformy Pro podnikavé si bere na mušku dobře míněné rady pro podnikatele. Jako řešení nabízí reálnou pomoc.
Mediální skupina Londa se dohodla s Českými Radiokomunikacemi na vstup svých stanic do celoplošného digitálního vysílání DAB+. Distribuci zahájí ve středu 23. dubna v 10 hodin.
Televize Prima nechce riskovat střet s hokejovým zápasem Čechů na mistrovství světa.
Ferrero rozšiřuje portfolio čokoládových tyčinek značky Kinder, uvádí novinku v podobě Kinder Crispy.
Popeyes připravuje svou novou pobočku v Brně. Na rohu Panské a Masarykovy ulice otevře 29. dubna.
Operátor bude zákazníky na novou službu, která vznikla spojením se streamovací video platformou Novy Voyo, převádět postupně.
V poslední době se bylo v obchodním centru Westfield Chodov otevřeno více než deset nových prodejen.
Nejsledovanějším pořadem čtvrtečního večera po 20:00 v divácké skupině 15+ zůstává seriál Kamarádi následovaný seriálem Jedna rodina. Ten stále drží nejvyšší sledovanost ve skupině 15-54.
Podpis velké mediální novely, která zvyšuje televizní poplatek na 150 Kč měsíčně, umožní ČT vrátit do vysílání pozastavené pořady a také obnovit kanál ČT3.
Sportovní kanály O2 TV Sport a O2 TV Fotbal dnes o půlnoci končí, nahrazují je čtyři stanice Oneplay Sport.
Televizní kanál OK TV se odmlčel, přerušení vysílání vysvětluje technickými důvody.
Nejsledovanějším pořadem nedělního večera byl i po druhém odvysílání seriál Vraždy v kraji. Sledovalo ho téměř 1,2 mil. diváků starších 15 let. Šlo zároveň o nejlepší výsledek večera.
Coca-Cola vrací kampaň „Share a Coca-Cola“, v níž nahrazuje logo na plechovkách a lahvích za jména či přezdívky spotřebitelů.