Prima+ posiluje dětský obsah, jde do dalších televizorů
Videoplatforma Prima+ oznámila několik novinek, mezi nimi je rozšíření
dětského obsahu a možnost sledování na televizorech Philips a Hisence.
Streamovací platforma Prima+ upravuje vzhled své televizní aplikace, uživatelům chce zjednodušit procházení titulů. Nově bude aplikace dostupná také pro televizory značek Philips a Hisence.
Mimo to posiluje dětský obsah a umožní rodičům kontrolovat, jaký obsah jejich děti sledují. Děti tak budou moct sledovat např. Tlapkovou patrolu, Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví, Tučňáky z Madagaskaru, v průběhu podzimu pak nově dorazí Kouzelná beruška a Černý kocour, Barbie Dreamtopia, Hot Wheels City či nové tituly ze série Lego.
Prima také rozšiřuje obsahovou nabídku, k premiérovým pořadům vlastní produkce se v průběhu podzimu zařadí minisérie Náhradníci (od 13. prosince). Nové díly se objeví každý pátek ve 12:00. Od 25. října přijdou také nové díly druhé řady docu reality Bez lítosti. Rovněž tyto díly budou zařazovány v pátek ve 12:00.
-mav-
# TV # TV Prima # aplikace # program # děti # Prima+
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Lifestylový kanál Dog and Cat TV startuje v Česku 1. září
Tematická stanice Dog and Cat TV zaměřená na chovatele a milovníky
domácích zvířat vstoupí 1. září na český trh. Plně lokalizovaný
kanál bude dostupný v nabídkách Vodafone TV a SledováníTV.
Anker Concept Store využívá technologii pro retailovou analytiku
První Anker Concept Store v Evropské unii otevřel v pražském Westfield
Černý Most. Prodejna využívá technologii V-Count pro měření
návštěvnosti a retailovou analytiku, kterou dodala a instalovala společnost
TWDC Prague.
Případy mimořádné Marty udržely v úterý prvenství i přes návrat Polabí
Vedení v úterý večer po 20:00 udržel seriál Případy mimořádné Marty,
a to i přes návrat seriálu Polabí.