Autor textu MediaGuru
Poprvé od roku 2007 se na jediný večer v roce vrátí v silvestrovských
Televizních novinách Tele Tele.
Letošní Silvestr bude na TV Nova také ve znamení pořadu Tele Tele. Vrátí se na jediný večer v roce, a to po sedmnácti letech. Objeví se v rámci silvestrovských Televizních novin – 31. prosince od 19.30.
„TV Nova letos slaví třicátiny, a proto i třicáté silvestrovské Televizní noviny mají být výjimečné. Myslím, že se nám povedlo připravit pro diváky obrovské překvapení. Nechci prozrazovat mnoho, ale bude to napínavé, zábavné, divoké,” uvedl ředitel zpravodajství TV Nova Kamil Houska.
Silvestrovské Televizní noviny moderují Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Do vysílání ale vstoupí i čtveřice ve složení Veronika Žilková, Michal Suchánek, Richard Genzer a Josef Carda. „Dát tuhle čtyřku po tak dlouhé době znovu dohromady, byť na jeden jediný den v roce, byl dlouho můj sen,“ říká režisér a producent silvestrovských Televizních novin Michal Čoudek.
Průběhem večera zamíchá také Ozzák a z terénu se přihlásí reportér Jakub Kohák.
-mav-
# TV # TV Nova # program # vysílání # pořad # Televizní noviny # Silvestr # Tele Tele
Autor textu MediaGuru
Podle monitoringu reklamy Ad Intel je největším inzerentem v segmentu knihy
titul Protagonisté druhé světové války.
Streamovací platforma HBO Max nabídne kompletní přenosy cyklistického Giro
d’Italia i ženské La Vuelta Femenina. Práva drží skupina Warner Bros.
Discovery, která závody odvysílá napříč svými kanály a platformami.
S heslem „Když jde o život, jedeme v tom s vámi“ komunikuje Česká
podnikatelská pojišťovna své životní pojištění.