Autor textu MediaGuru
Klinika Neo Centrum ukazuje ve své nové kampani na léčbu závislosti
skutečné příběhy alkoholiků a uživatelů drog.
Terapeuticko-adiktologická klinika Neo Centrum v únoru odstartovala novou kampaň na léčbu závislosti. Se sloganem „Máš to ve svých rukou!“, přináší autentické příběhy pěti klientů, kteří dostali svoje závislosti na alkoholu, lécích a drogách pod kontrolu.
Cílem kampaně je nejen inspirovat ostatní k životní změně, ale také otevřít veřejnou debatu o závislostech jako vážném společenském problému, který je často přehlížený a tolerovaný. Klíčovým symbolem kampaně jsou ruce – vyjádření odvahy, síly a odhodlání vzít svůj život zpět do vlastních rukou.
„Jsem vděčný za to, že šli naši klienti a klientky s kůží na trh a nebáli se odhalit svůj příběh. Sám jsem si tím prošel, proto vím, že to není jednoduché a že společnost se k závislým staví spíš negativně. Doufám, že inspirujeme ostatní a podaří se nám pomoci dalším lidem a jejich rodinám,“ říká Libor Votruba, zakladatel kliniky Neo Centrum.
Kampaň staví na fotografiích, jejichž autorem je Petr Hricko, a blogu na webu Neo Centra, kde odborníci sdílejí své pohledy na léčbu závislostí a praktické tipy pro jednotlivce i rodiny, kteří se s tímto problémem setkávají. Na kampaň navíc navážou podcasty s odborníky a lidmi, kteří se rozhodli podělit o svůj příběh a motivovat další ke změně.
Kreativa kampaně je díle agentury Media Solution.
-stk-
# podcast # reklama # kampaň # klinika # Neo Centrum # Petr Hricko # Media Solution
Autor textu MediaGuru
Česká televize zařadí na podzim 2026 do vysílání šestidílnou
minisérii Hec. Novinka režiséra a scenáristy Michala Samira kombinuje
detektivní příběh s rodinným dramatem.
# Aktuality # Reklama # Marketing
Agentura Mustard připravila pro značku Škoda a projekt We Love Cycling novou
mezinárodní aktivaci Epiq Moments, která fanoušky Tour de France zapojuje do
interaktivní bingo hry propojené s produktovým příběhem nových
elektrických SUV.
Ani případné větší úspory v České televizi by podle generálního
ředitele Hynka Chudárka neměly znamenat konec pořadů StarDance nebo Peče
celá země. Televize je považuje za důležitou součást programu a má na
ně zakoupené licence.