Autor textu MediaGuru
Do čela týmu sociálních médií v agentuře Ogilvy nastupuje Tereza
Sabová.
Social media expertiza v agentuře Ogilvy mění vedení. Z agentury McCann ji přichází řídit Tereza Sabová a v roli Social Directora střídá Barboru Fryč Šumanskou. Kromě expertního a obchodního rozvoje této disciplíny bude mít na starosti i vedení pětadvacetičlenného týmu.
Tereza Sabová se v oboru pohybuje patnáct let a má za sebou zkušenosti s řízením integrovaných reklamních kampaní a komplexních komunikačních projektů kombinujících ATL, BTL, digitál, social či PR pro širokou škálu klientů, od FMCG přes telekomunikace, pojišťovnictví až po energetiku. Do Ogilvy se vrací po devíti letech, V minulosti zde pracovala jako Account Manager v advertisingovém týmu. Přichází z agentury McCann, kde z pozice Account Directora zodpovídala za B2C i B2B komunikaci pro klienta Vodafone.
„Mým cílem je stavět na silné expertize týmu v oblasti sociálních médií včetně strategie a tvorby obsahu pro tyto kanály a efektivně ji propojovat s dalšími oblastmi komunikace. Chci se zaměřit i na rozvíjení spolupráce social týmu s týmy v Ogilvy a napříč agenturami WPP i na větší propojení a posílení spolupráce s expertním týmem Ogilvy Social.Lab,“ říká ke svému nástupu Tereza Sabová. V minulosti už v Ogilvy pracovala jako Account Manager v advertisingovém týmu.
Social media tým Ogilvy aktuálně pracuje jak pro regionální klienty (např. Lego, Mars), tak pro lokální (T-Mobile, Raiffeisenbank, Hartmann nebo Calibra).
-skt-
# personálie # lidé # Ogilvy # sociální média # Social Director # Tereza Sabová
Autor textu MediaGuru
Streamovací služba Prima+ uvede českou komedii Dream Team už 25. března.
Film se tak objeví online krátce po kinopremiéře a stále zůstává
i v distribuci kin.
V pražských Vysočanech otevírá na 1000 m² Bonami Home Studio.
Zákazníci se zde mohou osobně potkat i s designéry.
Aktualizováno # Aktuality # TV & video
Celkový zásah (reach) pořadu Debata ČT, který v neděli dočasně nahradil
Otázky Václava Moravce, překročil hranici milionu diváků. Z pohledu
průměrné sledovanosti (rating) měla v neděli o něco vyšší hodnoty
Partie Terezie Tománkové.