Autor textu MediaGuru
Na pozici Head of PR and Communications a tiskové mluvčí cestovní
kanceláře Blue Style nastoupila Simona Fischerová.
Simona Fischerová povede v CK Blue Style veškeré aktivity spojené s externí komunikací, vztahy s médii a PR kampaněmi. Zároveň se bude podílet na interní komunikaci a rozvoji značky Blue Style.
Do CK Blue Style přichází s více než desetiletou zkušeností v oblasti komunikace a public relations. Působila jak v agenturách, kde se věnovala především strategickému PR a budování brandů, tak i ve firemním prostředí.
V rámci in-house komunikace dříve působila například ve společnosti Sazka, kde měla na starosti externí a interní komunikaci značky, vztahy s médii i strategické PR. Simona Fischerová má zkušenosti i přímo s komunikací v oblasti cestovního ruchu, když odpovídala za PR a interní komunikaci v CK Fischer.
-mav-
# personálie # lidé # komunikace # PR # tisková mluvčí # CK Blue Style # Simona Fischerová
Autor textu MediaGuru
TV Nova vrací po pěti letech do vysílání reality show SuperStar. Úvodní
díl odvysílá 2. září, nově reality show zaplní středeční hlavní
vysílací čas. Pořadem provede Leoš Mareš.
Vodafone spustil letošní kampaň Back to School, v níž nabízí studentům
sluchátka Apple AirPods 4 za jednu korunu k vybraným tarifům. Součástí
akce jsou také zvýhodněné balíčky telefonů, tarifů a příslušenství
pro školáky a jejich rodiče, doplněné o nabídku ochrany zařízení a digitálních nástrojů pro bezpečnější pohyb v online prostředí.
Mafra ke konci roku ukončí vydávání tištěných časopisů životního
stylu pro ženy Cosmopolitan a Harper's Bazaar. V portfoliu tak od nového
roku nebude mít žádný časopis vydávaný v licenci. Zaměřit se chce na
rozvoj vlastních mediálních značek.