Autor textu MediaGuru
Konference Sport Alive 2025 spustila prodej vstupenek a odhalila první jména
vystupujících řečníků.
Ve čtvrtek 9. října 2025 se v O2 universum opět sejdou zástupci českého a slovenského sportovního byznysu, aby společně hledali cesty, jak zvýšit své komerční příjmy. Konference Sport Alive se opět odehraje ve třech sálech. Organizátoři plánují letos navýšit počet případových studií a také se více podívat do zahraničí.
„Chceme navázat na předchozí tři ročníky a opět konferenci vyprodat. Víme, že k tomu vede jediná cesta - kvalitní vystupující a atraktivní témata. Jsem pyšný na to, že se nám daří každý rok přivést nové speakery. Máme nepsané pravidlo, že 85 procent vystupujících se u nás každý rok objeví úplně poprvé a letos tomu nebude jinak,” říká Tomáš Janča, zakladatel Sport Alive.
V programu opět vystoupí přes 40 lidí z Česka i ze zahraničí. Většinu spíkrů a konkrétních témat jejich vystoupení organizátoři představí později, ale mezi prvními potvrzenými vystupujícími letošní konference jsou např.:
Generálním partnerem konference je už čtvrtým rokem úspěšná česká společnost Livesport. „U konference Sport Alive jsme od jejího začátku. Každý rok mám radost z toho, s kolika zajímavými osobnostmi a subjekty z českého sportovního prostředí i mimo něj se na ní vidíme. Nepochybuji, že i letos nás na Sport Alive čekají vystoupení a setkání, která mohou být zajímavá pro náš byznys,“ říká Martin Matějka, marketingový ředitel Livesportu.
Nedílnou součástí projektu Sport Alive jsou oborové ceny Sport Alive Awards. Ceny se opět budou vyhlašovat v sedmi kategoriích. Projekty bude možné přihlašovat od druhé poloviny června.
Vstupenky je možné si koupit už nyní prostřednictvím webu www.sportalive.cz.
-mav-
# konference # marketing # event # program # sport # Sport Alive # vstupenky # řečník
Autor textu MediaGuru
Netflix rozšiřuje svou nabídku o krátká lifestylová videa a vstupuje tak
do prostoru, kterému dominují platformy jako YouTube a TikTok. Nový formát,
který nabídne obsah od vydavatelství jako Condé Nast, BuzzFeed nebo Vanity
Fair, bude od srpna dostupný nejprve na vybraných trzích mimo Česko.
Do finále soutěže Direct Impact Czech postoupilo 53 přihlášek napříč
17 kategoriemi. Vítězové budou vyhlášeni v září, nejlepší práce
zamíří také do evropského kola Impact Awards Europe.
Nejsledovanějším pořadem středečního večera po 20:00 se ve všech
hlavních diváckých skupinách stal seriál Vyprávěj.