Vodafone prodlužuje partnerství s karlovarským festivalem
O další tři roky prodlužuje Vodafone své spojení s Mezinárodním
filmovým festivalem v Karlových Varech.
Po skupině Allwyn oznamuje i Vodafone prodloužení svého působení jako hlavní partner Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (KVIFF) až do roku 2028.
„Obnovení našeho partnerství s Mezinárodním filmovým festivalem v Karlových Varech odráží dlouhodobý závazek společnosti Vodafone podílet se na smysluplném kulturním a technologickém pokroku v Česku. Již 20 let stojíme po boku KVIFF nejen jako hlavní sponzor, ale jako partner v oblasti inovací – vytváříme prostor pro dialog, digitální transformaci a rozmanitost s důrazem na inkluzi,“ uvádí Violeta Luca, generální ředitelka společnosti Vodafone Česká republika.
Příští rok oslaví Vodafone a KVIFF 20 let spolupráce, které zároveň připadne na jubilejní 60. ročník festivalu.
Během partnerství zajistil Vodafone pro filmovou akci například vysokorychlostní 5G připojení v areálu, digitální lounge zóny i interaktivní prostory. Součástí jeho prezentace na festivalu je tradičně i Vodafone Business Lounge, jež slouží networkingu, prezentaci inovací a diskusím o digitální transformaci.
-stk-
# film # Vodafone # KVIFF # festival # partnerství # Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Svedbergs Group vstupuje do Česka, získává většinu v UBC
Švédská skupina Svedbergs Group pokračuje v evropské expanzi a nově
vstupuje také do České republiky.
Druhý hokejový zápas Čechů na MS byl opět pořadem dne
Také druhé vystoupení českých hokejistů na mistrovství světa se stalo
televizním pořadem sobotního večera a i celého dne. Sledovalo ho
1,34 mil. diváků starších 15 let.
Netflix rozšiřuje předplatné s reklamou do dalších zemí. Česko vynechá
Od příštího roku plánuje Netflix zavést tarif předplatného s reklamou
do 15 nových zemí, včetně Rakouska, Polska nebo Nizozemska, a zároveň
rozšířit reklamy i do krátkých vertikálních videí a podcastů.