Vivo vstupuje do influencer marketingu, spolupracuje s WOO

pondělí, 11. srpna 2025, 11:00 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

WOO připravuje s Vivo nejen exekuci kampaní, ale také dlouhodobou strategii pro práci s influencery.

Zdroj: Vivo

Zdroj: Vivo

Společnost Vivo nově spolupracuje s marketingovou agenturou WOO. Spolupráce odstartovala letní kampaní k uvedení nového modelu Vivo V50 Lite, na kterou navážou další komunikační aktivity do konce roku. Součástí kampaně byl například Pavel Kašák nebo René Kuboš. Pro Vivo jde o první ucelený vstup do influencer marketingu v Česku.

Společně s klientem WOO připravuje nejen exekuci kampaní, ale také dlouhodobou strategii pro práci s influencery. Zatímco značka v minulosti s influencery spolupracovala spíše příležitostně, aktuální spolupráce znamená první systematické uchopení kanálu jako celku. Cílem je vytvořit komunitu kolem značky, zvýšit brand love a podpořit výkon kampaní napříč platformami. Spolupráce je zatím zaměřena na český trh. Pokud se osvědčí, nevylučuje se její rozšíření i do dalších zemí.

První příležitost, jak si spolupráci vyzkoušet v praxi, přišla s eventem Golden Hour, Golden Power, pro které WOO zajišťovalo účast influencerů. Při uvedení modelu V50 Lite se sešlo více než 30 influencerů, z nichž mnozí sdíleli spontánně své zážitky.

„Čeká nás série čtyř eventů v rámci podzimní kampaně, která propojí živý kontakt s komunitou a digitální obsah. Influencer výstupy zahrnou nejen unboxingy, ale i autentické zkušenosti s telefonem vivo V50 Lite po několika měsících používání,“ sdělila Tereza Köhlerová, Account Director agentury WOO.

-mav-