Autor textu MediaGuru
Novým marketingovým ředitelem společnosti Foodora se stal Jindřich
Holiš.
Novým marketingovým ředitelem společnosti Foodora je Jindřich Holiš. Ve funkci nahradil Jana Gemricha, který firmu opustil na konci minulého roku.
„Mým cílem je, aby se Foodora stala přirozenou první volbou pro každého – ať už si objednáváte večeři z oblíbené restaurace, nebo velký týdenní nákup. S týmem se aktuálně soustředíme na růst rozvozu potravin, rozvíjíme náš věrnostní program Foodora PRO a stavíme kampaně, které naši značku ještě pevněji spojují s každodenním životem lidí,“ říká Holiš.
Před příchodem do Foodory působil Holiš šest let ve společnosti Wolt, kde prošel různými rolemi, od vedení lokálního marketingu až po péči o globální kreativu značky. Naposledy zastával roli Global Creative Producer a měl na starosti marketingovou produkci pro více než 20 trhů.
-stk-
# personálie # lidé # marketing # Jindřich Holiš # Foodora
Autor textu MediaGuru
Contentový tým, který v Publicis Groupe od července 2024 vede Klára
Chalupecká a měl v té době tři členy, se rozrostl na aktuálních
dvanáct členů.
Air Bank v upravené reklamní komunikaci sází na kamarádské vztahy a rychlejší tempo.
Český rozhlas navrhuje stažení návrhu zákona o médiích veřejné
služby. Podle něj je norma právně i věcně nedopracovaná, ohrožuje
nezávislost médií veřejné služby a vytváří nejistotu kolem jejich
financování i postavení v mediálním systému.