Autor textu MediaGuru
Natálie Lorencová bude mít na starosti komunikaci programu a projektů
Českého rozhlasu.
Do Českého rozhlasu, oddělení tiskové mluvčí Lidije Erlebachové, nastoupila od 1. prosince 2025 Natálie Lorencová, která přináší rozsáhlé zkušenosti z oblasti komunikace, médií i práce s veřejností. Na starosti bude mít komunikaci programu a projektů.
Natálie Lorencová, nová manažerka komunikace programu a projektů Českého rozhlasu, má za sebou více než dvacet let praxe v řízení komunikace. V minulosti vedla korporátní komunikaci společnosti Henkel v České republice, na Slovensku a v Maďarsku a následně působila na komunikačních projektech v oblasti konzultingu a agenturního poradenství, například pro značky Moser, Rossmann či JK šperky.
„Natálie Lorencová se v Českém rozhlase zaměří na komunikaci programové nabídky pro širokou veřejnost, podporu staničních projektů a uměleckých těles. Pracovat bude i na posílení provázanosti programové a korporátní komunikace. Do týmu přináší rozsáhlé zkušenosti zejména z oblasti lifestylu a speciálních projektů. Jejím úkolem bude také úzká spolupráce s týmy napříč institucí při nastavování komunikačních procesů a koordinaci projektových aktivit,“ uvedla Lidija Erlebachová, manažerka externí komunikace a tisková mluvčí Českého rozhlasu.
-mav-
# lidé # Český rozhlas # komunikace # PR # Natalie Lorencová
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 zůstává
v divácké skupině starší 15 let Všechnopárty. Následovala komedie
Marečku, podejte mi pero!, která měla zároveň nejvyšší sledovanost
v 15–54.
Glow21je společným dílem Petra Čecha a jeho zastupující agentury The
Playbook House, českých expertů na leadership a firemní rozvoj Luboše
Kastnera a Jiřího Panušky, kteří stojí za manažerskou
společností BC21.
Důvěra lidí v novináře není podle nové studie publikované v Journal of
Law and Economics dána pouze kvalitou médií, ale zásadně ji ovlivňuje
také fungování právního státu. Výzkum, na němž se podílel i ekonom
Niclas Berggren z VŠE, ukazuje, že silnější instituce a vymahatelnost
práva souvisejí s vyšší mírou důvěry v média.