Autor textu MediaGuru
Novým partnerem Jizerské 50 je technologická značka Garmin.
Jizerská 50 má nového partnera, kterým se stala globální technologická značka Garmin specializující se na vysoce přesná a odolná GPS řešení pro sport, outdoor, automobilový, letecký i námořní segment.
„Propojení s Jizerskou 50 vnímám jako krok správným směrem. Být u toho, když si každý závodník i nadšenec zaznamenává svůj vlastní příběh na trati, to je náš cíl. Zároveň se chceme jako Garmin ještě víc otevřít všem sportovcům – nejen těm profesionálním, ale zejména těm rekreačním – a být jim spolehlivým parťákem na cestě k pohybu, zdravému a vyváženému životnímu stylu,“ říká Lukáš Friedrich, CEO Garmin Czech.
Kromě sledování výkonu dokáže Garmin díky pokročilému měření zdraví a kondice pomáhat vyvážit trénink s regenerací tak, aby se sportovec posouval vpřed udržitelně a bez zbytečného přetížení.
Během Jizerské 50 chystá Garmin speciální Garmin zónu, která chce zpříjemnit čas závodníkům i jejich doprovodu. Po celou dobu konání akce bude probíhat program čítající řadu sportovních výzev, zábavné aktivity a možnost zeptat se odborníků či vyzkoušet si nejnovější chytré hodinky s naladěním na podmínky Jizerských hor.
-stk-
# sponzor # partner # Garmin # Jizerská 50 # zóna
Autor textu MediaGuru
Dlouholetý moderátor Českého rozhlasu a později mluvčí Univerzity Karlovy
nastoupil do České tiskové kanceláře (ČTK).
Sázková společnost Tipsport rozšiřuje své ambasadory o fotbalistu roku.
Pivovar Litovel přichází s novou kampaní, která zdůrazňuje regionální
původ a snaží se narušit stereotypní vnímání Moravy jako výhradně
vinařského kraje. Sází přitom na silný příběh Hané, filmovou estetiku
i výrazný regionální zásah.