Autor textu MediaGuru
4camping chce motivovat lidi k odnesení vlastních odpadků z lesa. Na trh
přináší pytel na odpadky.
Český outdoorový obchod 4camping představuje pytel na odpadky Trashbag. Chce tak lidi motivovat k odnášení vlastních odpadků z přírody.
„Trashbagem chceme ukázat, že i tak banální věc, jako je odnesení vlastních odpadků z lesa, se dá dělat s nadhledem a přitom podpořit skvělou věc,“ uvádí za 4camping šéf marketingu Zbyšek Pochylý.
Trashbag má potisk s otázkou „Kde je tady koš?“, čímž chce vnést do turistiky vtipný prvek, ale především praktické řešení. Je navržen tak, aby se dal připnout například na batoh, byl odolný a zamezil nepořádku.
Veškerý zisk z prodeje tohoto produktu putuje neziskové organizaci Ukliďme Česko, jež organizuje celorepublikové úklidové i edukativní akce, které zapojují tisíce dobrovolníků do boje proti černým skládkám a drobnému nepořádku v našem okolí.
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Marketing # Retail
Kaufland mění svůj věrnostní program Kaufland Card na novou verzi Card
Xtra. Zákazníci nově získají bod za každých 10 Kč nákupu místo
dosavadních 100 Kč a body budou moci měnit za vybrané produkty zdarma.
Polská síť fitness center Xtreme Fitness Gyms zahájí letos na podzim
expanzi do zahraničí. První klub mimo domácí trh otevře 15. října
v Opavě. Další rozvoj v České republice chce společnost postavit
především na franšízovém modelu.
Investiční skupina Českomoravská Nemovitostní představila po deseti letech
na trhu novou vizuální identitu. Rebranding má reflektovat proměnu
společnosti.