Autor textu MediaGuru
Soutěž ADC Czech Creative Awards začíná přijímat Early Birds
přihlášky.
Odstartoval 32. ročník soutěže ADC Czech Creative Awards, kterou pořádá český Art Directors Club. Soutěž začíná přijímat Early Birds přihlášky. Termín pro přihlášky v řádném termínu končí 31. ledna, prodloužená lhůta potrvá po celý únor.
„V duchu dlouhodobé vize klubu ‚Kreativita má cenu’ zůstává posláním soutěže oceňovat ty nejkreativnější práce a vyzdvihovat jejich hodnotu. Nadále se chceme rozšiřovat i směrem k designovým studiím nebo jednotlivcům, kteří mají co dočinění s kreativitou jako takovou. A dobře víme, že na skvělou kreativu je potřeba mít dostatek nadšení a energie. Proto se tento aspekt stává i tématem letošní kampaně ADC Czech Creative Awards se sloganem ‚Get Hyped’. K ultimátnímu načerpání energie a nahajpování samozřejmě dojde na slavnostním galavečeru s vyhlášením vítězů,“ říká předseda ADC Miky Karas.
Samotnou soutěž, po dvou ročnících velkých změn, letos nečekají žádné významné novinky. Soutěžní práce přihlášené budou hodnotit, dle kategorií, dvě poroty – Advertising Jury a Art Jury. Celkem zasedne 25 porotců v čele se dvěma zahraničními předsedy.
Loni zavedené osobní prezentace prací, které porota posune na shortlist v kategorii Campaign, se ustálily jako součást hodnocení této královské kategorie. „Osobní prezentace dávají přihlašovatelům větší prostor pro obhajobu své práce před porotou. Zároveň ocenění v kategorii Campaign má největší bodovou váhu v hodnocení Agentury večera,“ vysvětluje výkonná ředitelka klubu Jana Pokorná Valenčíková.
Veškeré informace o soutěži najdete na webu adcawards.cz.
-stk-
# Art Directors Club # ADC # reklama # kreativa # soutěž # ADC Czech Creative Awards # design # přihlášky
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 se ve všech
hlavních diváckých skupinách stala pohádka S čerty nejsou žerty.
Následovala Všechnopárty.
Uplynulý ročník Chance Ligy potvrdil rostoucí zájem o český ligový
fotbal i na obrazovkách. Sledovanost přenosů na Oneplay Sport meziročně
vzrostla o více než 23 procent a derby pražských „S“ se stalo
nejsledovanějším přenosem v historii stanice.
Aktualizováno # Aktuality # TV & video
Do Rady České televize dnes poslanci zvolili opět její bývalé členy
Luboše Xavera Veselého a Jiřího Šlégra. Neuspěli bývalí radní Pavel
Matocha a Roman Bradáč, které nepodpořila vládní koalice ani opozice.