Autor textu Kateřina Straková
Tento týden vstoupila do Asociace komunikačních agentur (AKA) agentura Made by Vaculik. „Náš vstup do AKA souvisí s růstem agentury a rozšiřováním portfolia klientů,” komentuje situaci ředitelka pražské pobočky Beata Streicherová.
Původem slovenská agentura Made by Vaculik působí na českém trhu od roku 2007 a mezi její klienty v ČR mimo jiné patří T-Mobile, Stock, Sberbank a Dobrý anděl. Její majitel Juraj Vaculík byl donedávna dlouholetým předsedou KRASu, slovenské obdoby AKA na Slovensku.
„Po mém příchodu do agentury loni v létě jsem členství v AKA vnímal jako jednu z věcí, které k dobré agentuře prostě neodmyslitelně patří,” zmiňuje kreativní ředitel agentury Pavel Sobek, který je například i členem Výboru ADC. Žádost o vstup agentury byla jednohlasně přijata členy prezidia AKA na schůzi 13. ledna.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Společnost Allwyn uzavřela kampaň „Něco si přej“, do které se zapojily
desetitisíce lidí z celé České republiky. Prostřednictvím online
formulářů i speciálních budek přání firma sesbírala téměř
66 tisíc přání a mezi vybrané účastníky rozdělila 10 milionů korun.
Jedničkou sobotního večera po 20:00 v divácké skupině starší 15 let
byla v divácké skupině starší 15 let Všechnopárty. S menším odstupem
následoval Superlov, který měl zároveň nejvyšší sledovanost ve
skupině 15–54.
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 se ve všech
hlavních diváckých skupinách stala pohádka S čerty nejsou žerty.
Následovala Všechnopárty.