Autor textu Martina Vojtěchovská
Mediální agentura Optimedia, spadající do komunikační skupiny Publicis One, se přejmenovala na Blue 449. Platí to pro všechny trhy, na kterých agentura působí, včetně České republiky.
Agentury Optimedia a Blue 449 vznikla v březnu 2016 jako open source značka skupiny Publicis One. Tehdy došlo ke sloučení značky Optimedia a vznikající agentury Blue 449. Agentura Blue 449 je aktivní na všech klíčových trzích a do konce roku 2017 má v úmyslu založit další pobočky v zemích, jako je Singapur, Mexiko, Tchaj-wan či Bulharsko. V České republice pod agenturou Blue 449 zůstávají všichni současní klienti agentury Optimedia, mezi něž patří např. Nestlé, Sanofi, SCA, Baťa, Globus, Zaplo, Puma nebo Electrolux.
„Blue 449 nám v České republice pomůže posunout a inovovat naše produkty, lépe analyzovat a plánovat obchodní aktivity našich klientů,“ říká Dana Staňková, ředitelka pražské pobočky agentury Blue 449.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Flexi od Kooperativy staví svou digitální kampaň na krátkých rozhovorech
dětí s prarodiči.
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.