Autor textu Kateřina Straková
Agrární komora ČR se rozhodla podpořit konzumaci mléka a mléčných výrobků v České republice a na Slovensku. Současný projekt „Bílé plus“ navazuje na předchozí aktivity realizované v letech 2011–2013.
„Naším cílem je představit mléko a mléčné výrobky v celé jeho šíři jako moderní, ale zároveň tradiční potravinu vhodnou pro každodenní spotřebu přínosnou pro každého z nás,“ vysvětluje prezident Agrární komory Jan Veleba a dodává, že v širším kontextu je cílem i podpora chovu skotu.
Kampaň se zaměřuje především na mladou generaci, rodiny s dětmi a seniory. Hlavním komunikačním pilířem jsou webové stránky www.bileplus.eu, kde budou k dispozici dostupné informace o mléce a mléčných výrobcích. Dále bude provozován Facebookový profil, kde budou probíhat ankety a diskuse. Projekt doplní například ochutnávky pro veřejnost a aktivní PR.
Projekt „Bílé plus“ poběží v letech 2014 až 2016 a má rozpočet 12,5 milionů korun, z nichž 50 % pochází z Evropské unie, 30 % ze státního rozpočtu České republiky a 20 % z vlastních prostředků Agrární komory České republiky a Slovenska.
Na realizaci projektu se podílí agentura a PRiori.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Česká televize využila možnost sublicence a v novém formátu MS ve fotbale
se 104 zápasy odprodala část vysílacích práv na mistrovství světa ve
fotbale 2026 skupině Nova.
Hello! ve spolupráci s Relay upravuje maloobchodní formátu s cílem oslovit
zákazníky zejména v dopravních uzlech a frekventovaných lokalitách.
Retail park přináší do lokality nové nákupní možnosti a rozšiřuje
stávající nabídku obchodního centra.