Autor textu MediaGuru
Společnost Al-Namura na trh přivádí španělskou značku Cacaolat. Chce
s ní začít budovat kategorii kakaových nápojů.
Od poloviny března uvádí společnost Al-Namura na trh novou nápojovou značku Cacaolat. Chce s ní oslovovat především dospělé spotřebitele, a budovat tak celou novou kategorii ready-to-drink kakaových nápojů.
„Cacaolat je prémiová značka, která vznikla ve Španělsku již v roce 1933. Je vyráběna z kakaových bobů a vyznačuje se skvělou chutí,“ popisuje za Al-Namuru její marketingová ředitelka Petra Dlouhá s tím, že pro začátek do Česka přivádí tři varianty nápoje – Cacaolat Original, Cacaolat Noir a Cacaolat 0 % se stévií. Novinky budou dostupné na čerpacích stanicích a také v prodejních kanálech moderního i tradičního trhu.
S novou značkou kakaových nápojů Al-Namura bude cílit primárně na dospělé spotřebitele. „Na českém trhu jsou zatím k dostání jen kakaová mléka pro děti nebo kakao v prášku, z něhož si ale nápoj musíte připravit doma. S Cacaolat tak chceme začít budovat novou kategorii již připravených kakaových nápojů, které se hodí například ke svačině či dezertu,“ vysvětluje Petra Dlouhá.
Uvedení značky bude doprovázet reklamní kampaň s claimem „Konečně pořádné kakao“. K vidění bude v televizi, outdooru a také na sociálních sítích. Na kreativě kampaně spolupracovala Al-Namura s reklamní agenturou Mustard.
Na českém trhu nabízí instantní kakao společnost Nestlé pod značkami Granko a Nesquik, pod značkou Orion prodává kakaový prášek. Dále má kakao ve své nabídce kupříkladu Dr. Oetker. Kakaové mléko určené pro děti vyrábí třeba mlékárenská značka Tatra nebo Madeta.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Škoda Auto spouští crossmediální kampaň pro servisní služby Aftersales.
Kreativní koncept „Pro kilometry zážitků“ přesouvá komunikaci od
racionálních argumentů k emocím a zdůrazňuje bezstarostné cestování
i roli autorizovaného servisu.
V období světového šampionátu chceme být součástí fanouškovského
zážitku, i když se přímo se světovým pohárem spojovat neplánujeme,
říká za značku Hellmann’s Juraj Bolf ze společnosti Unilever.
Tipsport spouští k fotbalovému mistrovství světa dvě paralelní kampaně.
Vedle tradiční 360° komunikace s Pavlem Šulcem cílí na široké publikum,
nově ale přidává i čistě digitální kampaň F*ck Luck zaměřenou
výhradně na generaci Z.