Autor textu MediaGuru
Albert spouští předvánoční věrnostní kampaň, v níž za nasbírané
body nabízí nože značky Tefal nebo stavebnici Lego.
Obchodní řetězec Albert startuje 4. listopadu věrnostní kampaň, v níž mohou zákazníci za nasbírané body získat nože značky Tefal a stavebnici Lego. Akce potrvá do 29. prosince, nebo do vyčerpání zásob.
Na výběr jsou nejen nože Tefal Heritage, ale i speciální vidlička nebo brousek. Pro děti je možné si vybrat z 10 minisáčků a čtyř velkých stavebnic Lego. „Ve věrnostních kampaních se snažíme přinášet zákazníkům inspiraci a příležitosti k trávení volného času v domácím prostředí. Tyto stavebnice jsou ideální k zabavení dětí a rozvoj jejich tvořivosti,“ říká Renata Zákravská z oddělení marketingu obchodů Albert.
Za každý nákup v hodnotě nad 200 korun obdrží zákazníci v obchodech Albert jeden bod. Nutné je nasbírat deset bodů, přičemž první dva dostanou zákazníci jako dárek. Ministavebnice Lego lze získat se slevou až 79 %, velké stavebnice se slevou až 60 % a nože s až 66% slevou.
Informace o kampani komunikuje řetězec v létácích, ve svých obchodech a na webových stránkách www.albert.cz/lego a www.albert.cz/tefal.
-stk-
# retail # reklama # kampaň # Albert # věrnostní kampaň # Lego # Tefal # vánoční kampaň
Autor textu MediaGuru
Seznam.cz upravuje zobrazování obsahu na své domovské stránce. Nově omezí
počet silně negativních zpráv, které se uživatelům zobrazí ve stejný
okamžik.
Na obrazovkách TV Prima odstartuje 13. března nová talkshow U Adely, kterou
provede slovenská moderátorka Adela Vinczeová. Zařazena je do pátečního
druhého prime-timového okna.
Komunikační aplikace Telegram se letos stala nejrychleji rostoucím zdrojem
platebních podvodů typu APP. Podle nové zprávy společnosti Revolut vzrostl
globálně počet podvodů z této platformy meziročně o 233 procent.
V Česku však stále vede Facebook, zatímco nejčastější hrozbou
zůstávají nákupní podvody.