Autor textu MediaGuru
V rámci své vánoční kampaně daruje Albert skrze potravinové banky milion
porcí jídla potřebným. Organizuje i vlastní potravinovou sbírku.
Obchodní řetězec Albert svou letošní vánoční kampaň spojuje s potravinovou pomocí – o svátcích bude distribuovat prostřednictvím potravinových bank milion porcí jídla potřebným. Navíc organizuje v celé síti svých obchodů 4. a 5. prosince vlastní potravinovou sbírku.
„Naše komunikace je postavena na sdělení ,Darovat je kouzelný pocit'. V Albertu totiž víme, že darování naplňuje nejen obdarovaného, ale i toho, který daruje. A chceme, aby ten pocit letos zažili všichni Češi. Ať už tím, že si vzpomenou na kamaráda, souseda, nebo prostě někoho, kdo je sám či v tísni… Věříme, že naše aktivita – darování milionu porcí jídla potřebným – prostě začne celé darovací hnutí,” říká Kateřina Harris, marketingová ředitelka Albertu.
Příběh vánoční kampaně se točí kolem kouzelné vánoční tašky, která pokud je naplněna dobrým jídlem, zmizí a objeví se u toho, kdo potřebuje pomoc. Reklamní spot se přitom již počtvrté spojuje s postavou Darebáčka a jeho rodinou.
„Tentokrát se zaměřujeme na malou Sáru, která díky kouzelné tašce pozná, jaký kouzelný pocit je darovat. Paralelně zároveň dramatizujeme naši distribuci milionu porcí jídla, a to skrze spot, jehož hrdinové jsou reální zaměstnanci, kteří v kouzelném skladu Albertu plní tašky a posílají je potřebným,” popisuje Dejan Štajnberger, kreativní ředitel agentury VCCP Prague, která pro Albert vánoční kampaň již po po páté za sebou vytvořila.
Kampaň poběží v televizi, outdooru, tisku, na internetu a sociálních sítích. Součástí bude i komunikace v místě prodeje. Produkci zajistila společnost Bistro Films pod vedením režisérky Jasminy Blažević.
-stk-
# reklama # kampaň # VCCP # Albert # Bistro Films # Jasmina Blaževič # vánoční kampaň
Autor textu MediaGuru
Seznam Zprávy rozšiřují obsah o novou rubriku Zdraví+, která se zaměří
na prevenci, zdravý životní styl a návody k řešení zdravotních
problémů. Její obsah bude částečně placený, což je na Seznam Zprávách
novinka.
Růst českého trhu marketingové komunikace byl v roce 2025 tažen nejen
mediálními, ale výrazně také nemediálními kanály, uvádí expertní
zpráva AKA.
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.