Alza.cz startuje vánoční kampaň, staví na dětských hračkách
Alza.cz spouští předvánoční kampaň nazvanou Alzákův vánoční
obchoďák. E-shop v ní komunikuje výhody online nakupování a šíři
portfolia se zaměřením na hračky.
Alza.cz spouští předvánoční kampaň nazvanou Alzákův vánoční obchoďák. E-shop v ní komunikuje výhody online nakupování a šíři portfolia se zaměřením na hračky. Hlavním průvodcem je jako každý rok „tvář“ Alzy, mimozemšťan Alzák, který si tentokrát na pomoc přizve dětské hračky v čele s plyšovým medvídkem. Zahájením své klíčové reklamní kampaně vstupuje lídr české e-commerce oficiálně do nejvytíženější části roku – do předvánoční sezóny.
„Letošní kampaň je v mnoha ohledech jiná, než jsou lidé zvyklí. Diváky zavede do vánočně laděného pokojíčku, kde si hlavní hrdina hraje na obchoďák, tak jako jsme to dělávali i my v dětství. Ve spotech si s nadsázkou a humorem bereme na mušku nejčastější nákupní zvyklosti a stereotypy a vedeme lidi k zamyšlení, jestli to v dnešní době nejde dělat i jinak,“ popisuje klíčové sdělení nová ředitelka marketingu Alza.cz Klára Blažková.
Zdroj: Alza.cz
Celá kampaň stojí na třech pilířích: představení výhod online nakupování, které se obejde bez shánění, stresu a front, prezentace široké nabídky sortimentu hraček za konkurence schopné ceny a na taktických cenových pobídkách. To vše podpoří také nově navázané dlouhodobé spolupráce s influencery. Vybraní ambasadoři budou postupně vysvětlovat a sdílet své zkušenosti a představovat jednotlivé benefity od zákaznického programu AlzaPlus+ po šířku sortimentu.
„Naše sdělení v komunikaci bývala často velmi komplikovaná a popisná. Mám radost, že se nám podařilo najít cestu, jak předat velmi jednoduché sdělení, vyhnout se přitom popisnosti a vést spotřebitele k zamyšlení nad standardy a zaběhnutými zvyklostmi,“ shrnuje Klára Blažková.
-mav-
# reklama # e-commerce # děti # Alza.cz # hračky # Vánoce # Alzák
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
# Aktuality # Marketing # TV & video
Fotbaloví partneři Oneplay i Chance odsuzují násilí v derby Slavia - Sparta
Incidenty v sobotním derby mezi SK Slavia Praha a AC Sparta Praha odsoudily
stanice Oneplay Sport jako hlavní vysílatel fotbalové ligy i sázková
kancelář Chance jakožto titulární partner.
Václav Moravec spustí na konci května svůj vlastní projekt
Moderátor Václav Moravec na sociální síti naznačil, že na konci května
spustí svůj nový mediální projekt.
Vítězem sobotního večera se znovu stal pořad Superlov
Jedničkou sobotního večera po 20:00 ve všech diváckých skupinách byl
pořad Superlov před Zázraky přírody.