Autor textu MediaGuru
Ke svému čtvrtstoletí na českém trhu Alza připravuje technologickou show
na pražském ostrově Štvanice.
U příležitosti oslavy 25 let na trhu plánuje Alza během prvního říjnového víkendu dvoudenní technologickou show na pražském ostrově Štvanice. Pod názvem Inovační centrum planety Alza Area A-25 představí ve třech zastřešených blobech produkty zastupující gaming, VR, AR, hologramy, 3D tisk, chytrou domácnost, chytrý sport nebo elektromobilitu.
„Celých 25 let existence Alzy se snažíme lidem přinášet nové technologie a služby, které usnadňují i obohacující život. Stejně tak dlouhodobě pracujeme na tom, aby naše podnikání zanechávalo jen minimální ekologickou stopu a organizujeme nejrůznější vzdělávací akce. Rozhodli jsme se proto, že i samotná oslava by měla tyto naše hodnoty odrážet. Lidé se tak mohou těšit na spoustu moderní techniky, kterou jim nejen představíme, ale kterou si budou moci i vyzkoušet,“ uvedl Aleš Zavoral, předseda představenstva společnosti Alza.cz.
Sobota 5. října bude vyhrazena pozvaným hostům, neděle 6. října široké veřejnosti. VIP vstupenku na sobotní program bude možné získat i prostřednictvím soutěže.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Téměř polovina Čechů si na letní dovolenou nebo pobyt na chatě stále
balí vlastní zásoby potravin. Průzkum prodejce Billa ukázal, že vedle
tradičních jídel jako řízek či paštika se prosazují také rychlá
hotová jídla a svačiny.
Historický souboj dvou českých tenistek ve finále Wimbledonu se dostane
i na volně dostupné televizní vysílání. Objeví se na hlavním kanále
TV Prima.
V karlovarské Mattoni Areně odstartovalo natáčení celovečerního filmu
Lajna – Konečně film!, který naváže na seriál z produkce Stream.cz.