Autor textu MediaGuru
Mistr republiky René Andrle se stal ambasadorem elektrokol MTF, vlastní
značky Mountfieldu.
Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval na světových závodech včetně Giro d´Italia, Tour de France a Vuelta, se v březnu stal ambasadorem elektrokol MTF, vlastní značky Mountfieldu.
Mountfield zařadil elektrokola MTF do svého sortimentu v závěru minulého roku. Nabízí je ve všech svých 56 prodejnách v České republice, v 18 na Slovensku i na e-shopu. Za první dva měsíce letošního roku jich prodal přes 2 000 ks. V současné nabídce má celkem 54 modelů značky pro muže, ženy, seniory i mladší generaci a pro všechny druhy terénu. Jde o elektrokola městská, trekingová, krosová, horská a skládací.
„Na elektrokola máme od zákazníků hodně pozitivních ohlasů. Protože si elektrokola sami navrhujeme od geometrie rámu přes technickou specifikaci až po design, zajišťujeme si a kontrolujeme výrobu, tak jsme si jisti jejich prvotřídní kvalitou. Ale od samého počátku jsme se chtěli opřít také o názor odborníka. Proto jsme oslovili bývalého profesionála René Andrleho a jsme moc rádi, že naši nabídku přijal,“ popisuje Jakub Danačík, komoditní expert na elektrokola z Mountfieldu.
„Když vidím škálu elektrokol MTF, může si ho pořídit opravdu každý. Líbí se mi, že na elektrokole zvládne jezdit jak babička po vesnici, tak parta kluků na výlety do hor. Já osobně preferuji horské elektrokolo 29“, ale skvělá jsou i městská elektrokola, zejména pro starší lidi,“ vysvětluje René Andrle a dodává: „Elektrokola ukazují nové možnosti. Když jsem byl profesionál, trénoval jsem mezi 4 až 7 hodinami. Za těch sedm hodin už něco ujedete a něco vidíte. Jenže když skončíte s kariérou, najednou není tolik času, a i s ohledem na věk jde kondice dolů. Tak s chutí využiji elektrokolo.“
René Andrle se zúčastní prezentace elektrokol MTF, která proběhne na veletrhu For Bikes od 29. do 31. března v areálu Expo Praha Letňany.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Akční snímek Mortal Kombat II se po svém květnovém uvedení v kinech přesouvá do streamu na modelu SVOD. Služba HBO Max tento titul nabídne svým předplatitelům tento pátek 24. července. Videotéka na novinku upozorňuje speciálním trailerem. Film při svém osmdesátimilionovém výrobním rozpočtu utržil v kinech na celosvětovém trhu celkem 129,5 milionu USD. Domácí trh ve Spojených státech z této částky vygeneroval přibližně 79,8 milionu USD, což nedokázalo pokrýt veškeré náklady. Na českém trhu si bojový snímek připsal na konto celkem 25 395 platících diváků. Tržby z tuzemských pokladen dosáhly konečné hodnoty necelých 5,5 milionu Kč. S distribucí snímku souvisely i nezbytné náklady jako marketingové kampaně a podíly jednotlivých provozovatelů kin. Režisér Simon McQuoid do příběhu zapojil nové postavy včetně bojovníka Johnnyho Cage, jehož ztvárnil herec Karl Urban. Distribuční společnosti New Line Cinema a Warner Bros. se tak nyní soustředí na nasazení přes domácí předplatné. Páteční premiéra na platformě HBO Max přinese kromě standardní verze filmu také speciální formát pro neslyšící diváky. Tato verze využívá styl znakového jazyka zvaný Visual Vernacular, jenž kombinuje mimiku, pantomimu a specifické pohyby těla. Účelem této prezentace je zprostředkovat neslyšícímu publiku vizuálně bohaté a choreograficky náročné akční scény z filmu. Snímek bude později uveden i v lineárním vysílání.
Česká televize zveřejnila pravidla předvolebního a volebního vysílání
pro podzimní senátní a komunální volby. Detaily k podobě volebního
vysílání ale neobsahují.
Nový ročník ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu
odstartoval své nominace. Veřejnost i porota mohou své favority nominovat do
17. srpna 2026.