Autor textu MediaGuru
Správu digitálních aktivit leasingové společnosti Arval zajistí Publicis
Groupe.
Leasingová společnost Arval si ve výběrovém řízení na správu digitálních aktivit vybrala komunikační skupinu Publicis Groupe. Pro poskytovatele operativního leasingu, který je součástí BNP Paribas, zajistí komplexní marketingové služby zaměřené na podporu prodeje nových vozů.
„Na základě průzkumu trhu jsme identifikovali nutnost navýšení nejen povědomí o značce, ale také produktu. Rozhodli jsme se tedy jít novým směrem s novou agenturou. S Publicis Groupe jsme našli jednotný pohled na danou problematiku, následně jsme si sjednotili strategii, ke které nyní podnikáme první společné kroky. V nadcházejícím období se těšíme na výsledky naší spolupráce,“ komentuje Marek Šebest, Head of Development and Marketing, Arval.
„V Česku není operativní leasing stále tak populární jako v zahraničí. Pořád tady přetrvává přesvědčení, že všechno musíme vlastnit, a to platí jak pro byty, tak pro auta. Proto pro nás bude strategickou výzvou tento názor změnit a přesvědčit spotřebitele, že operativní leasing pro ně může být tím správným řešením,“ přibližuje Adam Hrivňák, Strategic Planner, Publicis Groupe.
-stk-
# Publicis Groupe # tendr # výběrové řízení # digitální marketing # Arval # leasing
Autor textu MediaGuru
Seznam Zprávy rozšiřují obsah o novou rubriku Zdraví+, která se zaměří
na prevenci, zdravý životní styl a návody k řešení zdravotních
problémů. Její obsah bude částečně placený, což je na Seznam Zprávách
novinka.
Růst českého trhu marketingové komunikace byl v roce 2025 tažen nejen
mediálními, ale výrazně také nemediálními kanály, uvádí expertní
zpráva AKA.
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.