Autor textu MediaGuru
Z více než dvě stě nominací vybrala odborná porota finalisty ocenění
Mluvčí roku 2024.
Asociace strategické komunikace a vztahů s veřejností (dříve PR Klub), oznámila finalisty oborové ceny Mluvčí roku 2024. Porota z více než dvě stě nominací vybrala nejlepší komunikátory z České republiky, kteří postoupili do závěrečného kola hodnocení. Vítězové získají titul v kategoriích Mluvčí roku veřejného a neziskového sektoru, Mluvčí roku soukromého sektoru a PR tým roku. Slavnostní vyhlášení se koná 23. ledna 2025 opět v pražském Stages Hotel Prague.
Ocenění je udělováno profesionálům a PR týmům, kteří díky své efektivní komunikaci přispívají k budování pozitivní reputace organizací a značek.
● Daniel Drake – Ministerstvo zahraničních věcí
● Jakub Ghanem – Městská policie Brno
● Radek Šalša – Česká bankovní asociace
● Zuzana Vítková – Nadace Dobrý anděl
● Prokop Voleník – ZZS Ústeckého kraje
● Jana Dronská – Vítkovice Steel
● Pavel Kaidl – Orlen Unipetrol RPA
● Zdeněk Kovář – Plzeňský Prazdroj
● Šárka Nevoralová – Komerční banka
● Jana Ptačinská Jirátová – Kofola ČeskoSlovensko
● ČEZ
● Ministerstvo zahraničních věcí
● Plzeňský Prazdroj
● SK Slavia Praha
● TV Nova
Do letošního hodnocení se zapojila porota složená z 21 novinářů a odborníků na public relations a komunikaci. Mezi členy poroty se letos zařadili například Jaroslav Kábele (ČTK), Ladislav Šticha (BIS), Karel Hanzelka (PRE), Dana Dvořáková (KKCG), Tereza Zavadilová (newstream.cz), Kamil Houska (TV Nova), Marek Stránský (AMI Communications), Ondřej Suchan (Radiožurnál), Ondřej Holzman (CzechCrunch) nebo Petr Honzejk (Hospodářské noviny).
Více informací o ocenění najdete na webových stránkách ASCOPA.
-stk-
# komunikace # PR # shortlist # Mluvčí roku # ocenění # finalisté # ASCOPA # Asociace strategické komunikace a vztahů s veřejností
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 se ve všech
hlavních diváckých skupinách stala pohádka S čerty nejsou žerty.
Následovala Všechnopárty.
Uplynulý ročník Chance Ligy potvrdil rostoucí zájem o český ligový
fotbal i na obrazovkách. Sledovanost přenosů na Oneplay Sport meziročně
vzrostla o více než 23 procent a derby pražských „S“ se stalo
nejsledovanějším přenosem v historii stanice.
Aktualizováno # Aktuality # TV & video
Do Rady České televize dnes poslanci zvolili opět její bývalé členy
Luboše Xavera Veselého a Jiřího Šlégra. Neuspěli bývalí radní Pavel
Matocha a Roman Bradáč, které nepodpořila vládní koalice ani opozice.