Autor textu MediaGuru
Asko – Nábytek rozšiřuje svou nabídku sortimentu doplňků a bytových
dekorací na své e-shopu.
Společnost Asko – Nábytek rozšiřuje svou nabídku sortimentu doplňků a bytových dekorací na svém e-shopu. Od začátku září zde zákazníci mohou nově vybírat z více než čtyř tisíc nových položek.
„Reagujeme na dlouhodobý zvýšený zájem o tento druh sortimentu. Zákazníci mohou doplňky nově nakupovat na našem e-shopu, od října pak na tyto položky mohou využívat oblíbenou službu Click & Collect, která, jak už název napovídá, umožňuje zboží objednat na e-shopu a vyzvednout si jej na nejbližší prodejně s dostupným zbožím,“ vysvětluje Andrea Štěpánová, marketingová ředitelka Asko – Nábytek.
Sortiment nabízí jak sezónní, tak celoroční dekorace, ale i doplňky v duchu aktuálních interiérových trendů. „Jelikož již dlouhodobě pozorujeme opravdu velký zájem o bytové dekorace, rozhodli jsme se je zařadit také na náš e-shop, kde nyní naleznou zákazníci kompletní nabídku doplňků do domácnosti,“ doplňuje Andrea Štěpánová.
-stk-
# e-shop # e-commerce # Asko – Nábytek # nábytek # sortiment # dekorace
Autor textu MediaGuru
Výsledky pátečního prázdninového večerního vysílání se nemění. Na
čele zůstává po 20:00 Všechnopárty před Vyprávěj. Druhý jmenovaný má
zároveň nejvyšší sledovanost ve skupině 15–54.
Netflix chce posílit nabídku živého vysílání a letos do něj investuje
přibližně jednu miliardu dolarů, tedy pět procent celkového rozpočtu na
obsah. Streamovací služba si od živých přenosů slibuje vyšší zapojení
uživatelů, růst reklamních příjmů i větší příliv nových
předplatitelů.
PPF a Live Nation vytváří společný podnik k provozování multifunkčních
zařízení v České republice: O2 areny, O2 universa a Fora Karlín.