Asociace nákupních center ČR podpoří očkovací kampaň
Nákupní centra se rozhodla podpořit vládní očkovací kampaň. Reklamní
plochy do konce srpna poskytne 56 center s šancí oslovit až 35 mil.
návštěvníků.
Nákupní centra v České republice, sdružená v Asociaci nákupních center ČR (ANCČR), se rozhodla podpořit vládní očkovací kampaň. Účast na mediální kampani za očkování je součástí strategie nákupních center za rychlejší imunizaci společnosti, návrat k normálu a minimalizaci rizika dalších lockdownů. Na podporu kampaně poskytlo reklamní plochy do konce srpna celkem 56 nákupních center napříč všemi regiony.
„V uplynulých měsících maloobchod prokázal značnou dávku odolnosti, flexibility a vstřícnosti. Společně s orgány státní správy jsme se aktivně podíleli na snaze o co nejzodpovědnější rozvolňování. Příkladem je stabilně vysoká úroveň dodržování všech bezpečnostních pravidel a doporučení, ale i poskytnutí prostor pro mobilní testovací místa na parkovištích nákupních center,“ říká Jan Kubíček, předseda výkonného výboru Asociace nákupních center ČR.
Podle Kubíčka je potřeba udělat tečku za předchozími lockdowny, které měly, kromě jiných oblastí, drtivý dopad právě na segment maloobchodu. Nákupní centra se do kampaně zapojují průběžně od poloviny června a reklamní plochy poskytnou do konce prázdnin. Podle odhadované návštěvnosti má kampaň v nákupních centrech šanci oslovit až 35 milionů návštěvníků.
Asociace nákupních center ČR vznikla v roce 2020 jako navazující organizace na český výbor mezinárodní asociace ICSC a sdružuje nákupní centra a retail parky, dodavatele klíčových služeb a nájemce. Reprezentuje a hájí zájmy významné části retailového oboru vůči ostatním účastníkům trhu, státní správě a veřejnosti.
-zue-
# retail # nákupní centrum # očkovací kampaň # ANCČR
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Debatu ČT tuto neděli odmoderuje Řezníček, další postup se řeší
Tuto neděli bude moderovat Debatu ČT Martin Řezníček. O dalším postupu
bude ČT informovat.
Norstat kupuje český datový panel National Sample
Norský Norstat kupuje český National Sample a posiluje tím svou pozici ve
střední a východní Evropě. Akvizice přináší rozšíření online
panelů, vstup na nové trhy i propojení lokálního hráče s globální
datovou infrastrukturou.
XXXLutz roztančí v nové kampaní kuchaře i kraba
XXXLutz ve své nové kampani sází na tanec. Slogan „Větší výběr,
lepší ceny!“ doprovází nový rytmus.