Autor textu Kateřina Straková
Automobilová značka Audi odstartovala poslední srpnový týden mediální kampaň k uvedení modernizovaného modelu Audi A3. Kampaň bude k vidění v televizi prostřednictvím sponzorských vzkazů, v tisku a na internetu.
„Vůz bude představen s novinkami v oblasti technologií, které byly doposud doménou vozů v kategorii vyšší třídy (Audi connect, Audi Matrix LED světlomety a Audi virtual cockpit) a také nabízí změny v oblast designu a exteriérových laků,“ popisuje za marketing značky Eva Poulíčková.
S novou kampaní Audi A3 startuje také nová korporátní identita značky Audi, která má být svěží a graficky zjednodušená. Hlavní změna je identifikovatelná v logu Audi, kde kruhy dostaly 2D podobu a větší svobodu při umísťování v layoutu. Značka přišla také s novým způsobem používání barev a novou červenou Audi.

-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Z 257 přihlášených prací se jich na shorstlist letošního ročníku
soutěže ADC Czech Creative Awards probojovalo 120.
V ulicích Prahy se začali objevovat nafukovací sloni, odkazující na slona
v místnosti, tedy problém, o kterém se ví, ale nemluví.
Na rozšířenou nabídku Magenta TV o streamovací službu Disney+ upozorňuje
nová kampaň T-Mobile.