Autor textu MediaGuru
Komunikaci společnosti Avon bude mít na českém trhu nově na starosti
agentura Seesame.
Avon rozšiřuje spolupráci s agenturou Seesame. Ta bude mít vedle slovenského trhu na starosti PR značky nyní i v Česku. Bude zodpovědná za komplexní komunikační kampaně se zaměřením na produktovou, korporátní a CSR komunikaci.
„Jsme moc rádi, že po téměř dvouleté úspěšné spolupráci na Slovensku rozšířila agentura Seesame své působení i na český trh. To nám dává velkou příležitost sjednotit a zefektivnit komunikaci pro naše dva klíčové trhy. Věříme, že partnerstvím se Seesame se nám bude dařit nejen nadále si udržovat přízeň našich stávajících zákaznic, ale i si získat srdce a pozornost nastupující generace milovnic kosmetiky,“ říká Petra Dolanová, Integrated Communications & Brand Activation Lead v Avonu.
„Naše práce bude zaměřena na kreativní PR kampaně, aktivní media relations i efektivní propojení tradičních a digitálních platforem,“ dodává za Seesame Alexandra Strapáková.
-stk-
# agentura # komunikace # PR # kosmetika # Avon # Seesame
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 se ve všech
hlavních diváckých skupinách stala pohádka S čerty nejsou žerty.
Následovala Všechnopárty.
Uplynulý ročník Chance Ligy potvrdil rostoucí zájem o český ligový
fotbal i na obrazovkách. Sledovanost přenosů na Oneplay Sport meziročně
vzrostla o více než 23 procent a derby pražských „S“ se stalo
nejsledovanějším přenosem v historii stanice.
Aktualizováno # Aktuality # TV & video
Do Rady České televize dnes poslanci zvolili opět její bývalé členy
Luboše Xavera Veselého a Jiřího Šlégra. Neuspěli bývalí radní Pavel
Matocha a Roman Bradáč, které nepodpořila vládní koalice ani opozice.