Autor textu Kateřina Straková
Společnost Avon Cosmetics, jež doposud prodávala prostřednictvím přímého prodeje, spustila další prodejní kanál pro své zákazníky – online obchodní platformu s osobním poradcem Avon Online.
Avon Online na první pohled vypadá jako běžný internetový obchod, je však propojen s modelem přímého prodeje. Každý zákazník si při první objednávce v pěti krocích zvolí svou Avon Lady nebo Avon Gentlemana, rozhodovat se přitom může podle lokality či hodnocení ostatních zákazníků. Každý prodejce si přitom může svou stránku personalizovat či ji uzpůsobit na míru jednotlivým zákazníkům. Prodejci mohou sami doporučovat a komentovat zboží či svým zákazníkům ukázat, jaké produkty sami rádi používají.
Zvolený prodejce zákazníkovi objednané zboží nejen osobně a zdarma doručí, ale také mu poskytne doporučení na další vhodné výrobky. „Vymezujeme se proti označení e-shop. Oproti běžným e-shopům nabízíme něco navíc, a to zejména navazování osobních kontaktů a vytváření komunity,“ uvedla generální ředitelka společnosti Avon pro Českou republiku a Slovensko Andreea Moldovan.
V horizontu jednoho až dvou let Avon předpokládá, že internetový prodej bude představovat 10 % prodejů.
Online platforma Avon je spouštěna nejen na českém a slovenském trhu, ale zároveň i v ostatních zemích regionu, například v Maďarsku, Rumunsku, Polsku, na Ukrajině i v Rusku.
Start platformy Avon Online bude podpořen mediální kampaní na internetu, zacílenou na weby pro ženy a sociální média.
Avon Online - reklamní bannery
Kreativa kampaně vznikla in-house. Mediální plánování a nákup médií zajišťuje v České republice agentura Starcom MediaVest, na Slovensku Mindshare.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Do čela středečního večera se po skončení dokumentu Modrá krev dostaly
Extrémní proměny a seriál Kamarádi. Jejich sledovanost po 20. hodině byla
v divácké skupině starší 15 let vyrovnaná, v 15–54 měly větší
odstup Extrémní proměny.
Trh dnes potřebuje silnou expertizu v oblasti vyhledávání, která zahrnuje
klasické SEO, PPC kampaně i práci s prostředím velkých jazykových
modelů (LLM). Samotná AI přitom nestačí a musí být součástí širší
strategie, píše Daniel Path.
Studentky z VŠE zvítězily v 20. ročníku soutěže Creative Challenge,
tentokrát se zadáním od značky Renault. Porotu zaujaly konceptem, který
propojuje mladé řidiče i jejich rodiče a přináší nový pohled na
testovací jízdy.