Autor textu MediaGuru
Axe startuje novou letní kampaň, v níž říká, že neúspěchem nic
nekončí. Slovníkem gamerů se stačí „respawnout se“.
Axe spouští na českém a slovenském trhu novou letní kampaň, jež se inspiruje retro estetikou pixelových videoher. Neúspěch označuje za „dobrou“ věc, protože ať se stane cokoliv, stačí se osvěžit Axe a zkusit to znovu, slovy gamerů tzv. respawnout se.
Kampaň se objeví v online prostředí a její součástí jsou různé statické a animované výstupy pro sociální sítě a digitál. Nechybí ani animovaný spot inspirovaný herními mechanikami, který vypráví jednoduchý příběh o tom, jak překonat všechny překážky na cestě za dívkou snů. „Hlavním cílem nové komunikační platformy ‚Refreshni se’ je propojit značku Axe s gamingovou komunitou. Autenticky a bez kompromisů,“ říká manažerka značky Adéla Holnová ze společnosti Unilever, do jejíhož portfolia značka patří.
Pod kreativou je podepsána agentura Triad Prague, jež letos vyhrála na komunikaci značky tendr. Nasazení a mediální podporu zastřešuje agentura Mindshare v Česku a na Slovensku GroupM Nexus.
-stk-
# reklama # kampaň # gaming # Unilever # Mindshare # Axe # letní kampaň # Triad Prague
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 se ve všech
hlavních diváckých skupinách stala pohádka S čerty nejsou žerty.
Následovala Všechnopárty.
Uplynulý ročník Chance Ligy potvrdil rostoucí zájem o český ligový
fotbal i na obrazovkách. Sledovanost přenosů na Oneplay Sport meziročně
vzrostla o více než 23 procent a derby pražských „S“ se stalo
nejsledovanějším přenosem v historii stanice.
Aktualizováno # Aktuality # TV & video
Do Rady České televize dnes poslanci zvolili opět její bývalé členy
Luboše Xavera Veselého a Jiřího Šlégra. Neuspěli bývalí radní Pavel
Matocha a Roman Bradáč, které nepodpořila vládní koalice ani opozice.