Autor textu Martina Vojtěchovská
Na třicet minut chce prodloužit svoji stopáž hlavní zpravodajská relace TV Barrandov Hlavní zprávy. Od 1. června 2013 proto začne s vysíláním relace už od 18:30. Informuje o tom spřízněný časopis Týden ze skupiny Empresa Media, který každé pondělí přináší informace o dění v TV Barrandov.
V současnosti Hlavní zprávy začínají v 18:45 a trvají cca 20 minut, v 19:05 navazují Otázky dne. Relace je časově první hlavní zpravodajskou relací tuzemských televizí, její sledovanost je ale nejnižší. V květnu (1.-26.5 2013) v průměru relaci zhlédlo 53 tisíc diváků starších 15 let při podílu 1,9 % (D15+), což je pod průměrem TV Barrandov.
Stopáž zpravodajských relací v loňském roce prodlužovaly Události (ČT), Televizní noviny (TV Nova) a svůj zpravodajský blok upravovala i Prima family.
Zdroj: ATO-Mediaresearch
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.
Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral se vyjádřil ke své
schůzce s ministrem kultury Otou Klempířem.