Autor textu Kateřina Straková
Společnost AkzoNobel, výrobce interiérových barev Dulux, spouští projekt Let’s Colour, jejímž cílem je proměnit neútulná místa ve veřejném prostoru. Jednotlivci i organizace mohou do 30. Června přihlásit objekty k vymalování na webové stránky www.duluxletscolour.cz. Následně pak bude probíhat veřejné hlasování a dva vítězné projekty budou na podzim realizovány.
Projekt podpoří integrovaná kampaň, jež bude probíhat prostřednictvím PR, sociálních sítí a direct mailů.
„Jedním z našich cílů je zapojit různé komunity lidí, kteří se přirozeně zajímají o své okolí. Proto jsme ke spolupráci přizvali i Nadaci Partnerství, Skaut, sdružení YMCA nebo Radu dětí a mládeže,“ přibližuje pozadí projektu Alžběta Pavlínová z agentury Tequila Praha \ TBWA, která projekt i kampaň připravuje.
Dulux přihlašovatelům projektů i další možnosti, jak pro svůj projekt získat hlasy. „Lidé mají možnost získávat příznivce projektu více způsoby, než bývá v internetových soutěžích běžné. Nechceme získávat jenom podporu online světa, proto jsme soutěžící vybavili i možností sestavit si plakát, leták nebo tiskovou zprávu, která podpoří jimi přihlášený projekt,“ dodává Pavlínová.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20. hodině byly
v divácké skupině starší 15 let Zázraky přírody. Následovala
Všechnopárty a poté Superlov, který se zároveň stal těsně
nejsledovanějším pořadem v divácké skupině 15–54.
YouTube posiluje svou pozici na globálním trhu streamovacích služeb. Ve
dvaceti zemích překonal v průměrné denní sledovanosti Netflix, a to
především díky rostoucímu sledování na televizních obrazovkách.
Z pohledu tržeb a ziskovosti si ale nadále udržuje prvenství Netflix.
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 zůstává
v divácké skupině starší 15 let Všechnopárty. Následovala komedie
Marečku, podejte mi pero!, která měla zároveň nejvyšší sledovanost
v 15–54.