Autor textu MediaGuru
Z vedení obchodu vydavatelství Mladá fronta odchází Lenka Benetková,
vrací se David Korn.
Obchodní ředitelka printových titulů vydavatelství Mladá fronta Lenka Benetková opustí svoji pozici ke konci roku. Má se tak stát po dohodě s vedením vydavatelství.
Místo obchodního ředitele printových ekonomických titulů proto nově zaujal David Korn. Do Mladé fronty se vrací po dvou letech, dříve zde pracoval jako ředitel inzerce divize Euro E15 (2011-2015), předtím zastával post brand marketing managera deníku E15 a týdeníku Euro (2009-2011).
David Korn naposledy vedl vlastní projekty a řídil obchodní a marketingové strategie klientů. Nyní obchodně povede ekonomické a specializované tituly (Euro, Profit, Esence). Za úkol má rozvíjet obchodní strategie, přímý a agenturní prodej nebo rozšiřovat nabídku služeb.
„Znám Davida Korna dlouhé roky a oceňuji jeho silnou orientaci na dobrý výsledek, znalost mediálního trhu a schopnost využít obchodních příležitostí,“ řekl Jan Mašek, výkonný ředitel vydavatelství Mladá fronta.
Obchodním ředitelem divize Online se zároveň nově stává Ondřej Polášek, který doposud v divizi působil v pozici group sales managera.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Václav Moravec hledá způsob, aby mu Česká televize neplatila za
konkurenční doložku.
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže začal posuzovat odkup 50 procent
mediální skupiny Mafra společností Tymeprax Pavla Tykače. Zbylou polovinu
si ponechá dosavadní vlastník, skupina Kaprain podnikatele Karla Pražáka.
Kreativní agentura Saatchi & Saatchi Prague ze skupiny Publicis Groupe
rozšiřuje své vedení. Do agentury nastoupila Klára Palmer, která bude
zodpovědná za řízení a rozvoj kreativního týmu.