Autor textu MediaGuru
Slovenská pobočka společnosti BigMedia se už nezaměřuje jen na outdoorové
plochy.
O zajímavou profilaci se snaží společnost BigMedia na Slovensku, kde rozšiřuje svůj záběr z původního zaměření prodejce venkovních ploch. „Už druhým rokem se BigMedia snaží vystupovat nejen jako prodejce outdoorvých ploch, ale i jako fullservisová agentura pro své přímé klienty,“ uvedla na dotaz MediaGuru.cz Martina Beňačková z marketingového oddělení slovenské BigMedie.
Znamená to, že BigMedia pro své přímé klienty nakupuje mediální prostor i v jiných mediatypech – konkrétně v tisku, v rádiích a i v televizi. Přibližná hodnota nakoupeného mediálního prostoru za letošní rok dosahuje v těchto ostatních médiích 500 tis. euro (cca 13,5 mil. Kč).
V Česku je BigMedia známá jako nejsilnější hráč na trhu venkovní reklamy. Jak česká, tak slovenská BigMedia patří do stejné skupiny Joj Media House. Slovenská BigMedia dosáhla loni podle údajů z databáze Finstat tržeb ve výši 16 mil. euro (cca 430 mil. Kč). Tržby společnosti BigMedia v Česku dosáhly loni 727 mil. Kč.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Detektivní seriál Místo zločinu Zlín zůstává v pondělí nad hranicí
milionu diváků a je pořadem pondělního večera i celého dne.
# Aktuality # TV & video # Lidé
Bývalý COO a komerční ředitel skupiny Prima Vladimír Pořízek navazuje
spolupráci se společností Thematic Channels, kde bude působit jako partner
pro český trh.
Vedení České televize v prohlášení generálního ředitele a ředitele
zpravodajství uvedlo, že stojí za zaměstnanci, kteří svou práci
vykonávají profesionálně. Moravcův odchod je podle jejich slov mrzí.