Autor textu Kateřina Straková
Společnost BigMedia uvádí na trh nový formát v podobě dynamického backlightu. V současnosti jej ve své kampani využívá automobilka Volkswagen. Tato technologie umožňuje světelnou animaci jakékoliv části motivu v mnoha variantách.
„Pro naše klienty neznamená tato novinka žádné dodatečné náklady, vytisknou si stejnou backlightovou plachtu, jako jsou zvyklí a světelnou animaci pro ně připravíme na našem softwaru zdarma podle jejich přání,“ říká Tomáš Polišenský, CEO společnosti BigMedia.
Nyní jsou instalovány dva reklamní panely tohoto typu na pražské magistrále. V průběhu roku 2015 plánuje BigMedia instalovat další tak, aby pro podzimní kampaně byla k dispozici klientům síť zhruba dvaceti těchto reklamních ploch.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Technologie pomoci především zvýšit efektivitu výroby a urychlit
produkční procesy, uvedl v diskusi odborné platformy KVIFF Industry na
Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech Kevin Chong z UtopAI
Studios.
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 byla v divácké
skupině starší 15 let Všechnopárty. Následovala komedie Babovřesky,
která měla zároveň nejvyšší sledovanost ve skupině 15–54.
Televizní moderátorka a hlasatelka Saskia Burešová oslaví 29. července
osmdesáté narozeniny. S Českou televizí je spojena téměř šest
desetiletí, přičemž nejdéle působí jako hlavní tvář pořadu
Kalendárium, který od roku 1993 připomíná historická výročí a osobnosti.