Autor textu MediaGuru
V nové věrnostní kampani nabídne Billa snídaňové nádobí s Mickey a Minnie.
Obchodní řetězec Billa spouští od 9. ledna novou věrnostní kampaň, v níž se opět spojuje s Disney. Až do 5. března mohou zákazníci za nasbírané nálepky či elektronické body získat snídaňový servis s Mickey a Minnie.
„Věrnostní kampaně mají naši zákazníci velmi rádi, obzvláště pak ty zaměřené na děti. Vkusné snídaňové nádobí s oblíbenými postavičkami potěší jistě i rodiče, protože promění každé ráno v hravé ráno,“ říká Simona Breen, marketingová ředitelka Billa ČR.
Za každý nákup v hodnotě nad 250 Kč získá zákazník jednu nálepku, za 15 bodů si následně může vybrat svůj snídaňový set Disney, sestávající ze dvou hrníčků, dvou talířků, dvou misek a krabičky s víčkem, s doplatkem 99,90 Kč. Členové Billa Bonus Clubu jej mohou získat za 1000 Billa Bonus bodů se stejným doplatkem.
Věrnostní akci podpoří komunikace v televizi, tisku a na internetu. Pod kampaní je podepsána agentura McCann Prague.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Poslaneckým asistentem ministra kultury Oty Klempíře se stal. Mluvčím
ministra je Barbora Šťastná.