Autor textu MediaGuru
Rádio Blaník slaví 25. narozeniny, chystá koncert s účastí Boney M,
výběrovou edici CD, blanickou kapelu i kontaktní kampaň v regionech.
Výjezdy po republice budou tvořit hlavní část letní kontaktní kampaně Rádia Blaník. Stanice se chystá vyrazit mezi své posluchače do menších měst a obcí po celé republice, kde jim uspořádá speciální „Letní koncert Rádia Blaník“ pro cca tři tisíce lidí. Kromě českých interpretů se představí i nová „blanická kapela.“ „
„V letošním roce se hodláme zaměřit na další růst počtu posluchačů a posílíme osobní kontakt s nimi. Letošní heslo Rádia Blaník zní ‚Jedeme za vámi’. K tomu se nám naše vlastní blanická kapela, hymna i nejoblíbenější české písničky na CD budou hodit. Pohodová česká muzika lidi sbližuje, správně je naladí a my chceme, aby se s Rádiem Blaník zkrátka cítili dobře,“ říká Petr Uchytil, ředitel marketingu a produktu.
Rádio Blaník připravuje ke svému 25. výročí několik aktivit. Kromě (v tuto chvíli již vyprodaného) narozeninového koncertu na Konopišti, kde vystoupí i zahraniční kapela Boney M, chystá stanice i nové hudební CD „25 let hezky česky“, jehož obsah zvolí sami posluchači.
-mav-
# kampaň # marketing # audio # koncert # rádio # Rádio Blaník # narozeniny # kontaktní kampaň
Autor textu MediaGuru
Tuto neděli bude moderovat Debatu ČT Martin Řezníček. O dalším postupu
bude ČT informovat.
Norský Norstat kupuje český National Sample a posiluje tím svou pozici ve
střední a východní Evropě. Akvizice přináší rozšíření online
panelů, vstup na nové trhy i propojení lokálního hráče s globální
datovou infrastrukturou.
XXXLutz ve své nové kampani sází na tanec. Slogan „Větší výběr,
lepší ceny!“ doprovází nový rytmus.