Autor textu Kateřina Straková
Bohemia Chips spustí začátkem března nadlinkovou kampaň na podporu produktové řady Bohemia Chips Vroubkované.
Nová řada Bohemia Vroubkované představuje relaunch dřívější řady Grande. Novým názvem a sloganem „S vroubkem roste chuť“ je kladen důraz na hlavní benefit chipsů – vroubkovaný řez –, který přináší intenzivnější chuť.
Kampaň poběží po dobu tří týdnů v televizi, o týden déle na internetu. Doplní ji podpora v místě prodeje. Vizuálně kampaň navazuje na předchozí kampaň Bohemia Chips „Děláme první poslední, aby vám od nás chutnalo“, ze které pochází první část spotu, zaměřenou na kvalitu používaných surovin, již nově doplňuje produktový tagon.
Pod kampaní je podepsána kreativní agentura McCann. Režie a kamery se ujal Petr Hojda, který stojí za většinou spotů Bohemia Chips. Mediální plánování a nákup médií zajišťuje agentura PHD.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Nejsledovanějším pořadem čtvrtečního večera zůstává seriál Polabí
před Inspektorkou Candice Renoirovou. V průběhu dne byly nejsledovanější
olympijské přenosy z rychlobruslení s účastí Martiny Sáblíkové a úvodní zápas českých hokejistů s Kanadou.
Letiště Brno-Tuřany završuje několikaměsíční proces rebrandingu. Má
nové logo i celkový vizuální styl, navigační systém i dalších
vizuální prvky přímo v letištním areálu a také nový web.
# Aktuality # TV & video # Audio
Odborná a politická debata o budoucím financování ČT a ČRo je podle
ministra Klempíře teď zbytečná, ve vládní koalice podle jeho slov
nepanuje shoda na budoucím modelu financování.