Bonami otevírá prodejnu na Zličíně, kousek od svého skladu
Bonami otevírá kamenný obchod na pražském Zličíně, který bude zároveň
i výdejnou. Objednávky skladem budou k dispozici do 30 minut.
Bonami, prodejce nábytku, dekorací a potřeb do domácnosti i na zahradu, otevírá 19. února svou další kamennou prodejnu, tentokrát v pražské Metropoli Zličín.
Obchod o rozloze 150 m2 bude současně výdejnou zboží objednaného přes e-shop. Jeho poloha jen několik kilometrů od centrálního skladu v Jenči navíc zákazníkům umožní vyzvednout si zboží ve skladu do 30 minut od objednání.
„Prodejny jsou pro Bonami důležitou částí skládačky. Slouží k vyzvednutí online objednávek, což dnes dělá na daných trzích skoro třetinu všech objednávek, zákazníci tam také mohou zboží jednoduše vrátit, ale zároveň jsou i důležitým prodejním kanálem. Dvě třetiny tržeb z prodejen jsou výsledkem toho, že se zákazníci přijdou poradit o daném produktu a objednávku udělají na prodejně online. A právě tato prodejna má vzhledem ke své poloze největší příležitost tento potenciál naplnit,” říká Pavel Vopařil, CEO Bonami.
Bonami aktuálně působí na 11 trzích střední a východní Evropy, prodejen má aktuálně sedm, a to v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Loni v červnu v tuzemsku otevřelo v pražském obchodním centru Westfield Chodov kuchyňské studio. Díky oživení poptávky od zhruba poloviny roku 2023 se firma vrací k růstu a v roce 2024 plánuje další investice do rozvoje jak na českém, tak evropském trhu.
-stk-
# e-shop # kamenná pobočka # nábytek # Bonami # sklad # dekorace
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Sazby agentur se letos mírně zvýšily, nejvíc u specializovaných a digitálních pozic
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.
CNN hodnotí partnerství s Primou jako jedno ze svých nejúspěšnějších
Zástupce CNN International Commercial Wallid Chamak označil CNN Prima News za
jeden z nejúspěšnějších projektů v rámci mezinárodní spolupráce.
Buldok z Poděbrad znovu nad milionem, ovládl nedělní den
Nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne se stal
s téměř 1,2 mil. diváků starších 15 let seriál Buldok z Poděbrad.