Autor textu Kateřina Straková
Společnost Bosch a Siemens domácí spotřebiče vybrala v rámci výběrového řízení novou mediální agenturu, kterou se stala agentura PHD komunikační skupiny Omnicom Media Group. Uzavřené výběrové řízení, jehož se účastnily tři přední mediální agentury působící na českém trhu, skončilo na konci února. Nově vybraná agentura PHD bude společnosti Bosch a Siemens domácí spotřebiče poskytovat kompletní servis mediálního plánování a nákupu od 1. dubna.
„Nabídka mediální agentury PHD, která v tendru zvítězila, nejlépe splňovala naše představy a očekávání. Od spolupráce si do budoucna slibujeme kvalitnější mediamix a koncepční přístup s ohledem na nové trendy v marketingové komunikaci,“ komentuje výběr mediální agentury Miroslav Veselý, marketingový ředitel společnosti Bosch a Siemens domácí spotřebiče.
Uzavřené výběrové řízení, jehož se účastnily tři přední mediální agentury působící v České republice - Mediacom/GroupM, PHD/OMG a stávající agentura Starcom/Publicis Groupe, bylo vyhlášeno v závěru minulého roku a skončilo na konci února 2013. Úkolem mediální agentury PHD bude poskytování kompletního servisu v oblasti poradenství, analýz, plánování a nákupu reklamního času a prostoru v médiích. Agentura PHD nahradí stávající agenturu Starcom, jež poskytovala společnosti Bosch a Siemens domácí spotřebiče mediální služby od roku 2005.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00 se stal start seriálu
Chalupáři. Následoval fotbalový přenos o třetí pozici na MS 2026 (souhrn
ČT sport a Nova Action) a zábavné pořady.
Změny mají podpořit její dlouhodobý přístup, který staví na propojení
značky, produktu, marketingu a celkového fungování firemního byznysu.
Nejsledovanějším pořadem pátečního prázdninového večera po 20:00 byla
filmová komedie Babovřesky 2. Následovala talkshow Všechnopárty.