Canal+ Sport chystá pro Premier League několik novinek
Společnost Canal+ vstupuje do dalšího tříletého cyklu práv na vysílání
Premier League, přičemž nová sezóna startuje v pátek 15. srpna.
Vysílatel chystá několik inovací.
Studia pořadů Match Time, Premier Club, Fantasy Show a Premier Cast prošla vizuální proměnou a nabídnou novou grafiku i atmosféru pro fanoušky nejvyšší anglické fotbalové soutěže. Talkshow Premier Club se na obrazovky vrátí každé úterý od 20:00 a zaměří se nejen na aktuální události, ale také na hlubší pohledy do dění okolo ligy. Stejně jako v předchozím cyklu budou experti Canal+ Sport vyrážet na vybrané anglické stadiony.
Novinkou je expertní mód, který umožňuje sledovat nejdůležitější momenty právě hraného zápasu v aplikacích Skylink a Canal+. Tato funkce poskytne uživatelům přehled klíčových událostí bez nutnosti sledovat celý zápas. Další novinkou je Datazóna, kde budou přenosy rozšířeny o detailní statistiky, a PlayerCam, kdy kamera sleduje konkrétního hráče během celého utkání. Obě služby budou k dispozici u nejatraktivnějších zápasů kola.
Canal+ reaguje rovněž na rostoucí zájem o sledování fotbalu na smartphonech. U vybraných zápasů bude k dispozici speciální mobilní feed, upravený pro menší displeje tak, aby byl zážitek optimální. Další novinkou je konferenční přenos s českým komentářem, vysílaný v sobotu od 16:00 při minimálně třech současně hraných zápasech.
V televizních aplikacích Skylink a Canal+ se nově pár minut po skončení utkání objeví zápasové sestřihy. Po každém kole navíc budou k dispozici sestřihy s nejlepšími góly a brankářskými zákroky kola.
Atraktivním zpestřením bude také návrat Premier League do kin. Sledování zápasu spojené s debatou expertů Canal+ Sport a speciálními hosty bude mít letos čtyři zastávky – začíná 21. září v Brně a v dalších měsících se přesune do Prahy, Plzně a Ostravy. O konkrétních termínech budou diváci informováni po rozlosování zápasů Premier League.
-lukpol-
# Ostrava # Brno # Skylink # Canal+ # Canal+ Sport # Skylink Live TV # Plzeň
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Buldok z Poděbrad znovu nad milionem, ovládl nedělní den
Nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne se stal
s téměř 1,2 mil. diváků starších 15 let seriál Buldok z Poděbrad.
Heineken v kampani oslavuje sdílené fandění
Globální kampaň Heinekenu s názvem „Fans Have More Friends“ propojuje
fanoušky napříč světy sportu a hudby.
Klempíř: V zákoně o ČT a ČRo se mohou změnit i částky, s kterými pro ně počítá
Ministr kultury Oto Klempíř nevyloučil, že změny v připravovaném
zákoně o médiích veřejné služby se mohou týkat i rozpočtů, které
zákon ČT a ČRo přidělí.