Autor textu MediaGuru
Časopis Kondice inovuje svůj web a rozšiřuje nabídku placených videí.
Nejnovější webový projekt mediálního domu Vltava Labe Media (VLM) nabídne uživatelům stovky hodin cvičebních videí a další obsah zaměřený na cvičení, zdraví a výživu.
Původní web Kondice.cz obsahoval už několik let placený přístup k videím jógy. Nově je ale nabídka výrazně rozšířena o další sporty jako jsou funkční trénink, běhání, cvičení pro těhotné a po porodu, zdravotní cvičení a meditace. Videoportál také obsahuje databázi cviků. Všechna videa jsou vytvářena přímo pro portál. Předplatitelky získají přístup ke stovkám cvičebních videí, které si mohou libovolně vyhledávat nebo přidávat mezi svá oblíbená cvičení.
„Těší nás, že jsme na našem trhu průkopníky v placeném obsahu, který se zaměřuje na oblasti zdravého životního stylu. Zároveň věříme, že zpoplatněný exkluzivní obsah je správná cesta, kam se ubírat,” říká ředitel digitální divize Petr Bednář.
Videoportál cílí na ženy ve věku 20–50 let, které mají málo času a chtějí cvičit zrovna v době, která jim vyhovuje. „V zahraničí jsou podobné videoportály velkým trendem a přiklánějí se k němu i inzertní klienti, protože dává prostor kreativním formám spolupráce,” uvádí Patricie Honslová, která celý projekt ve VLM strategicky zastřešuje.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Umělá inteligence má podle Čechů potenciál změnit způsob, jakým
nakupují online. Třetina zákazníků by při nákupech využívala AI
asistenty, kteří by jim pomáhali s výběrem produktů, porovnáním
nabídek nebo bezpečnějším placením.
Primark spustil globální kampaň Iconic Value, v jejímž rámci snižuje
ceny stovek vybraných oděvních modelů napříč dámskou, pánskou
i dětskou kolekcí. Cenové úpravy doprovází také změny v prezentaci
prodejen a komunikace zaměřená na kvalitu a poměr ceny a hodnoty.
Repríza seriálu Případy mimořádné Marty zvítězila i ve čtvrtek po
20:00 ve všech hlavních diváckých skupinách. Následoval seriál Most! a první díl minisérie Sandokan.