Autor textu MediaGuru
Časopis Všechno, co mám ráda zavádí pravidelné speciály a spouští
svůj e-shop.
Časopis Všechno, co mám ráda rozšiřuje své aktivity. První z nich je vytvoření nové řady speciálů. Po červnovém vydání speciálu zaměřeného na Tvoření pro děti (Všechno, co mám ráda – Tvoření pro děti) vyjde ještě do konce letošního roku Všechno, co mám ráda - Ruční práce.
„Sbírali jsme podněty od našich čtenářů a fanoušků na našich sociálních sítích a velmi často zaznělo, že by uvítali vyrábění vhodné pro jejich ratolesti. V běžném vydání se věnujeme primárně tvorbě pro dospělé. Proto jsme vydali dětský speciál. O tom, že to byla dobrá volba, svědčí fakt, že se speciál brzy vyprodal a museli jsme dělat dotisk,“ uvedla šéfredaktorka Pavla Hainzová.
Další aktivitou je Tvořivý stolní kalendář 2021, který vychází v říjnu. Čtenáři v něm najdou každý týden návody nebo sezónní recepty.
Poslední podzimní novinkou je e-shop s merchandizingovými produkty. „Spojili jsme síly s chráněnou dílnou Pytlíčky s.r.o. a společně vytvořili kvalitní kousky s logem Všechno, co mám ráda – například tašky a zástěry. A nezůstane jen u nich,“ dodala Hainzová.
Všechno, co mám ráda je projekt vydavatelství Medialight určený pro kreativní ženy.
-mav-
# tisk # vydavatelství # speciál # Medialight # Všechno # co mám ráda
Autor textu MediaGuru
Nový osmidílný seriál z prostředí českého venkova zamíří na
obrazovky ČT1 v průběhu příštího roku.
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) vede správní řízení
kvůli podezření ze zneužití dominantního postavení.
Česká spořitelna spojila síly s tvůrcem Jiřím Burýškem, známým jako
Jirka vysvětluje věci. Jako ambasador bezpečnosti bude pomáhat s osvětou
v oblasti finanční gramotnosti a online podvodů.