Autor textu MediaGuru
Vítězové 9. ročního soutěže Výroční ceny ČEA budou vyhlášeni
13. dubna v kině Lucerna.
Česká eventová asociace (ČEA) vyhlásí vítěze devátého ročníku národní soutěže o nejlepší eventy Výroční ceny ČEA 2026 v kině Lucerna již 13. dubna. Nově se soutěže účastní i zahraniční realizátoři, kteří uspořádali event na českém území.
Aktuální ročník se také výrazně rozšířil o nové formáty a nové kategorie, které dávají prostor nejen velkým týmům, ale také specializovaným projektům a menším produkcím napříč eventovými disciplínami. Kategorie jsou rozděleny na Elite a Single.
V rámci Elite kategorií se přihlašují agentury, které organizují B2B, B2C, B2E či B2P eventy, či pořadatelé vlastních kulturních, business nebo sportovních akcí. U Single kategorií se budou hodnotit jednotlivé formáty, jako uvedení produktu na trh, festivalové zóny, roadshow a jiné, dílčí disciplíny, například AV technika, catering, stage design nebo engagement. Nově se budou posuzovat i eventy jako nástroj pro neziskové organizace.
Více informací o 9. ročníku Výročních cen ČEA jsou k dispozici zde.
# soutěž # Česká eventová asociace # ČEA # event # event marketing
Autor textu MediaGuru
Generace Alfa vyrůstá současně v digitálním i fyzickém světě.
Smartphone pro ni není jen technologický nástroj, ale prostředek, jak tyto
dva světy propojit, popisuje nová studia o generaci Alfa od agentury Ipsos.
Zdraví se stává pro lidi životní prioritou. S tím se pojí
i zvyšující počet tzv. quackfluencerů, šířících na sociálních
sítích pochybné informace.
# Aktuality # Marketing # Lidé # PR
Jiří Peroutka se stává tiskovým mluvčím a povede resort Spolupracovníci,
strategickou komunikaci nově řídí Lucie Fürstová.