Autor textu ČTK
Dokončení reorganizace je podle majitele televize Barrandov Jana Čermáka
nutný krok, aby do televize mohl vstoupit silný strategický investor.
Televize Barrandov může pokračovat v reorganizaci. Dvěma ze tří věřitelů, kteří se odvolali proti rozhodnutí soudu, který reorganizaci schválil, zanikla účast v insolvenčním řízení a třetí své odvolání stáhl. ČTK to dnes řekl majitel televize Jan Čermák.
Dokončení reorganizace je podle Čermáka nutný krok, aby do televize mohl vstoupit silný strategický investor a zároveň nejlepší způsob k uspokojení pohledávek věřitelů. V případě konkurzu by podle něj věřitelé nedostali téměř nic.
Zrušení reorganizace na začátku prosince navrhlo odvolacímu soudu státní zastupitelství v Praze. Podle něj by měl návrh na reorganizaci znovu projednat soud a posoudit jeho ekonomickou reálnost. Při projednání by měl také zajistit hlasování všech skupin věřitelů. Loni pro reorganizaci hlasovaly tři čtvrtiny věřitelů.
TV Barrandov získal Čermák loni prostřednictvím své společnosti S-24 holding od podnikatele Jaromíra Soukupa. Loni v létě pak soud povolil reorganizaci v rámci insolvenčního řízení. Po reorganizaci má do televize vstoupit investor. Barrandov v současnosti provozuje tři televizní kanály. Jejich sledovanost se pohybuje okolo tří procent.
-čtk-
# TV Barrandov # TV # soud # restrukturalizace # Jan Čermák
Autor textu ČTK
Nový snímek Nepela přiblíží život slavného krasobruslaře nejen na
ledě, ale i mimo něj. Drama o hledání identity a osobních zápasech uvede
platforma Prima+ 29. dubna.
Zástupce CNN International Commercial Wallid Chamak označil CNN Prima News za
jeden z nejúspěšnějších projektů v rámci mezinárodní spolupráce.
Nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne se stal
s téměř 1,2 mil. diváků starších 15 let seriál Buldok z Poděbrad.